|
کدخبر: 769 ارسال به دیگران پرینت

نوید محمدزاده | نوید محمدزاده و فرشته حسینی | نوید محمدزاده در سریال نون خ | نوید محمدزاده و پریناز ایزدیار

حرکت خفن نوید محمدزاده و فرشته حسینی+عکس

حرکت انسان دوستانه نوید محمدزاده و فرشته حسینی!

ستاره پارسی : نوید محمدزاده یک دفعه در دنیای هنر و سینما بسیار درخشید. نوید محمد زاده در فیلم های زیادی ایفای نقش کرده است. نوید محمدزاده با بازی در سریال قورباغه بر سر زبان ها افتاد زیرا از آن سریال عشق خود را پیدا کرد. نوید محمدزاده و فرشته حسینی ازدواج کرد. همسرش بعد از مدتی به افغانستان سفر کرد و همین موضوع بر شایعات جدایی نوید محمد زاده از همسرش دامن زد.

نوید محمدزاده

یکی از مجسمه سازهای افغانستانی در یک برنامه تلوزیونی ماجرای جالبی از نوید محمدزاده و فرشته حسینی دو بازیگر سریال قورباغه بازگو کرد. این مجسمه ساز افغانستانی اینطور بیان کرد:

نوید محمدزاده

    یک سرایدار افغان که به طور آماتور به مجسمه سازی میپردازد در برنامه تلویزیونی «محاکات» به روایت زندگی خود و همچنین خرید مجسمه هایش توسط نوید محمدزاده سخن گفت.

    علیخان عبدالهی که در برنامه «محاکات» حاضر شده بود گفت: به تشویق یک پیرمرد دستفروش و با استفاده از خمیر نان باگت، کار مجسمه‌سازی را به صورت کاملا ابتدایی شروع کردم و جالب اینکه اولین خریدار مجسمه هایم کامبیز درمبخش بود.

    این سرایدار افغان بیان کرد: کامبیز درمبخش را نمی شناختم و یکی از روزها که مجسمه‌هایم را بساط کرده بودم، او سر رسید و کل مجسمه ها را خرید و سفارش بعدی را داد. تازه بعد از سفارش بود که خودش را معرفی کرد.

نوید محمدزاده

    این مجسمه ساز افغان درباره خرید مجسمه هایش توسط  نوید محمدزاده  بیان کرد: روزی مشغول کار مجسمه سازی بودم که فرشته حسینی یکی از هموطنان بازیگرم، تماس گرفت و خواستار دیدار شد. وقتی فرشته حسینی به انبار مجسمه ها آمد، یک جوان خوش برخورد هم همراهش بود که مدام قیمت مجسمه ها را می گرفت و هر قیمتی من میگفتم، کمی هم بیشتر حساب می کرد و در نهایت چندین مجسمه مرا با قیمتی بالا خرید.

عبدالهی افزود: تازه پس از فروش مجسمه‌ها بود که از طریق فرشته حسینی فهمیدم، خریدار مجسمه هایم کسی نبوده جز نوید محمدزاده بازیگر «مغزهای کوچک زنگ زده» که اخیرا هم سریال «قورباغه» را بازی کرده بود.

نوید محمدزاده

این سرایدارو مجسمه ساز افغان تاکید کرد: آنچه از نوید محمدزاده و کامبیز درمبخش دیدم جز تواضع و خوش برخوردی و مهربانی نبود و بسیار خوشحالم که در کشوری ساکنم که چنین هنرمندانی دارد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دیدگاه تان را بنویسید