|
کدخبر: 757 ارسال به دیگران پرینت

دنیا جهانبخت | دنیا جهانبخت و مهراد جم | دنیا جهانبخت در تلویزیون ایران | دنیا جهانبخت بدون آرایش | دنیا جهانبخت قبل از عمل جراحی

عکس لورفته دنیا جهانبخت قبل از عمل های زیبایی+ عکس

دنیا جهانبخت با نام اصلی زهرا جهانبخت یکی از شاخ های مجازی است.

به گزارش ستاره پارسی : دنیا جهانبخت با نام اصلی زهرا جهانبخت یکی از شاخ های مجازی است که هر بار با یک خواننده مرد دوست می شود. همسر دنیا جهانبخت مشخص نیست. دنیا جهانبخت مدل ایرانی در کشور ترکیه می باشد. به تازگی با دوستی و ارتباط با مهراد جم خواننده ایرانی در فضای مجازی جنجال تازه ای به پا کرده است.

شاید برای تان عجیب باشد، اما خانم  دنیا جهانبخت  با یک شکست عشقی مشهور شد! او مدعی بود که با یکی از خوانندگان لس آنجلسی روابط عاطفی داشته و دچار ضربه روحی شده، شمار دنبال کنندگان او به طرز باورنکردنی بالا رفت و او تبدیل به یکی از چهره های مشهور ایرانی شد!

دنیا جهانبخت

دنیا جهانبخت با نام اصلی زهرا جهانبخت یکی از شاخ های مجازی است که هر بار با یک خواننده مرد دوست می شود و همسر او مشخص نیست. او مدل ایرانی در کشور ترکیه می باشد. که به واسطه دوستی با ساسی مانکن تبدیل به چهره شناخته شده در فضای مجازی شده است.

دنیا جهانبخت  متولد سال 1368 و آبان ماهی می باشد. او زاده تهران است و تا مقطع دبیرستان تحصیل کرده است،  دنیا جهانبخت  در یک خانواده ثروتمند در شمال تهران به دنیا آمده و در حال حاضر در امارات متحده عربی و بریتانیا زندگی می کند.

دنیا با نام اصلی زهرا جهانبخت در یک خانواده چهار نفره در شمیران به دنیا آمده است ، پدرش مجید جهانبخت چند سالیست فوت کرده و با مادرش زندگی می کند سال 1386 وقتی 18 ساله بود با حضور در شبکه اجتماعی فیسبوک و انتشار عکس های خود بسیار مورد توجه قرار گرفت و در مدتی کمی هزاران دنباله کننده پیدا کرد

او فعالیت خاصی نداشت و صرفا عکس های خود را منتشر می داد که از قضا در آن دوره این تصاویر خیلی زود دست به دست شده و شناخته می شود.

با پایان یافتن تحصیلات در ایران ، خانوادگی به ترکیه مهاجرت کردیم ، خداروشکر خانواده ام اوضاع مالی خوبی دارند و منو همیشه ساپورت می کنند قصد دارم بعد از مدتی اقامت در ترکیه به آمریکا مهاجرت کنم و حالا چند سالیست در نوبت بررسی سفارت این کشور هستم قهرمان زندگی من مادرم  هست ، ایشالله همیشه سالم و سلامت باشه و سایه اش بالا سرم باشد ، سلامتی مامانم همه چیز زندگی ام است

 

 

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دیدگاه تان را بنویسید