|
کدخبر: 607 ارسال به دیگران پرینت

زمان قطعی یارانه معیشتی خرداد1400

طبق ماه های قبل واریز نوزدهمین مرحله یارانه معیشتی دوشنبه 10 خرداد ماه 1400 به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود!

یارانه سود اقتصادی است که معمولاً دولت‌ها به تولیدکنندگان کالا برای تقویت بازار رقابتی کشورها پرداخت می‌کنند و این یارانه‌ ها ممکن است مستقیم یا غیرمستقیم باشد. همچنین یارانه‌ ها به دو نوع یارانه‌ های صادراتی و یارانه‌ های داخلی کشورها تقسیم می‌شوند. یارانه‌ های صادراتی مساعده‌های قابل تفویض در نزد شرکتهایی است که دولت به شرط صادرات محصولاتشان این یارانه ها را در اختیار این شرکت‌ها قرار می‌دهد. یارانه‌ های داخلی کشورها نیز کمکی است که به صورت غیر مستقیم به مردم پرداخت می‌شود.

بر اساس اطلاعیه سازمان هدفمندسازی یارانه ها، نوزدهمین مرحله یارانه معیشتی ساعت 24 روز دوشنبه 10 خرداد ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.

مبلغ یارانه معیشتی خرداد ماه 1400

همانند دوره‌های قبل، خانواده‌ های یک نفره 55 هزار تومان، خانواده‌ های دو نفره 103هزار تومان، خانواده‌های سه نفره 138هزار تومان، خانواده‌های چهار نفره 172هزار تومان و خانواده‌های پنج نفره و بیشتر 205 هزار تومان یارانه معیشتی دریافت خواهند کرد.

یارانه

کسر قسط ششم یارانه کرونا

همچنین، ششمین قسط از پرداخت دومین مرحله وام یک میلیون تومانی کرونایی از حساب سرپرستان خانوارهایی که این وام را دریافت کرده‌اند از این ماه کسر خواهد شد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دیدگاه تان را بنویسید