|
کدخبر: 462 ارسال به دیگران پرینت

معرفت این دختر موجب تجاوز وحشیانه 2 نفره به این دختر شد

تجاوز به دختر تهرانی توسط این 2 شیطان صفت

تجاوز/ چند روز پیش دختری ۲۰ساله خودش را به اداره پلیس رساند و درحالی‌که به‌شدت هراسان بود به مأموران گفت: ساعت۱۳:۳۰ ظهر از محل کارم در غرب تهران خارج شدم تا به مطب دکتر بروم.

تجاوز / در بین راه خودروی پژو۴۰۵ با ۲سرنشین مقابلم توقف کرد. یکی از آنها پیاده شد و از من آدرسی پرسید اما ناگهان به زور مرا به داخل ماشین هل داد و تهدید کرد که اگر حرفی بزنم جانم را می‌گیرد.

تجاوز/ آنها به سمت اتوبان آزادگان رفتند و در حاشیه اتوبان آزادگان مرا با تهدید مورد آزار و اذیت قرار دادند و بعد رهایم کردند. با اعلام این شکایت، پرونده‌ای در این خصوص تشکیل شد و پیش روی قاضی سهرابی، بازپرس شعبه نهم دادسرای جنایی تهران قرار گرفت.

تجاوز/ با دستور وی گروهی از کارآگاهان تحقیقات خود را شروع کردند و از طریق شماره پلاک خودرو که شاکی موفق شده بود به‌خاطر بسپارد صاحب خودروی پژو را دستگیر کردند.

او در بازجویی‌ها به آزار و اذیت دختر جوان اقرار کرد و گفت به‌خاطر رفاقت دست به این کار زده است.

تجاوز

تجاوز/ وی گفت: چند روز پیش به همراه همدستم در قهوه خانه نشسته بودیم که یکی از دوستانمان وارد آنجا شد. حال مناسبی نداشت و وقتی از او پرسیدیم چه شده است ناگهان بغضش ترکید و شروع کرد به گریه کردن. بعد برای ما توضیح داد که به‌خاطر شکست عشقی به‌شدت ناراحت است.

دوستمان برایمان توضیح داد که چند وقت پیش با دختری آشنا شده و قصد داشته با او ازدواج کند اما دختر از روزی که متوجه شده او سابقه‌دار است و پیش از این یک‌بار به زندان رفته به او جواب منفی داده و دیگر جواب زنگ‌ها و پیامک‌هایش را نمی‌دهد. وقتی حال و روز دوستمان را در آن وضعیت دیدیم تصمیم گرفتیم از دختر انتقام بگیریم. درواقع به‌خاطر رفاقتمان این کار را انجام دادیم. وی ادامه داد: نشانی محل کار دختر را گرفتیم و روز حادثه به زور او را سوارماشین کردیم و …

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دیدگاه تان را بنویسید