|
کدخبر: 262 ارسال به دیگران پرینت

فیلم لحظه دزدیدن ماشین به همراه بچه داخل ماشین در مشهد+فیلم

دزد بی وجدان ماشین را به همراه بچه کوچک داخل آن دزدید / سرنوشت بچه چی شد!

 ماجرای این سرقت در ساعت 4:35 دقیقه روز گذشته در مقابل داروخانه‌ای واقع در منطقه فکوری مشهد رخ داد. مالک 206 خودرواش را کنار خیابان پارک می‌کند و در حالی که خواهرزاده خردسالش داخل خودرو بوده به داروخانه می‌رود. از آنجا که مجرمان همیشه در کمین هستند، سارق با مشاهده این صحنه بلافاصله خود را به داخل خودرویی که زمینه سرقتش فراهم بوده، می‌اندازد و در یک چشم برهم زدنی از محل می‌گریزد.

با اعلام این موضوع به مرکز ‌فوریت‌های پلیسی 110 بلافاصله تیمی از مأموران دایره تجسس کلانتری شهرک ناجا به محل وقوع جرم اعزام شدند. در بررسی‌‌های اولیه مشخص شد که پسربچه سه‌ساله‌ای نیز داخل خودرو سرقت شده‌ حضور داشته است.

موضوع پرونده با توجه به حساسیتی که داشت بلافاصله در دستور کار مرکز فرماندهی و کنترل پلیس استان، پلیس آ‌گاهی، پلیس امنیت عمومی، پلیس فتا و نیز فرماندهی انتظامی مشهد قرار گرفت. مجریان قانون در همان ابتدای کار همه مسیرهای مواصلاتی مشهد را بسته و تحت نظر قرار دادند تا از خروج متهم از مشهد جلوگیری شود.

کشف خودرو سرقتی بدون پسربچه

دقایق حیاتی پرونده به سرعت می‌گذشتند و کار تحقیقاتی ضابطان قضایی ادامه داشت تا اینکه مأموران موفق به ردزنی سارق خودرو در یکی از محورهای مواصلاتی مشهد شدند. سرنخ به دست آمده حاکی از آن بود که متهم فراری به سمت شهرستان نیشابور در حرکت است و فاصله زیادی از مشهد ندارد.

کشف همین سرنخ بلافاصله تیم‌های پلیس آگاهی مرکز استان را در مسیر مجرم فراری قرار داد و طولی نکشید که خودرو 206 سرقتی در حالی که کنار جاده رها شده بود شناسایی و از سوی مجریان قانون کشف شد.

رها کردن کودک ربوده شده در بیابان

فرمانده انتظامی استان روز گذشته در تشریح دیگر ابعاد این پرونده گفت: سارق فراری که متوجه حضور پلیس در یک قدمی خود شده بود در مسیر مشهد به نیشابور کودک خردسال را از خودرو پیاده و او را در کنار تپه‌ای در بیابان رها کرده بود. سارق پس از رها کردن کودک به فرارش ادامه داده و از جایی که می‌دانسته خودرو 206 شناسایی و تحت تعقیب پلیس قرار دارد، پس از مسافتی آن را هم کنار جاده رها کرده و متواری شده بود.

سردار محمد کاظم تقوی ادامه داد: مأموران ما در این عملیات نفس‌گیر در پایش گسترده میدانی سرانجام این کودک سه‌ساله به نام «آرمین» را شناسایی کردند. کودک در حالی که از وقوع این حادثه دچار شوک و وحشت‌زده بود به پدر و مادرش تحویل داده شد.

این مقام ارشد انتظامی استان خراسان رضوی بیان کرد: خوشبختانه حال آرمین سه‌ساله خوب است و جای هیچ نگرانی وجود ندارد.

به گفته سردار تقوی تحقیقات پلیس برای به دام انداختن این سارق تحت تعقیب ادامه دارد و هم‌اکنون سرنخ‌هایی از این فرد به دست آمده است.

رئیس پلیس استان خراسان رضوی در پایان به شهروندان هشدار داد حتما توصیه‌های پلیس را جدی گرفته و برای پیشگیری از سرقت‌ها و رعایت ملاحظات لازم در تنها نگذاشتن کودکان خود داخل خودرو دقت و مراقبت بیشتری داشته باشند

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دیدگاه تان را بنویسید