|
کدخبر: 90 ارسال به دیگران پرینت

قتل بیرحمانه و رها کردن این جسد در وسط اتوبان تهران!

قتل و ماجرای رها کردن جسد در وسط اتوبان را بخوانید.

قتل/به تازگی آمار قتل سر به فلک کشیده است.وقوع قتل می توانند دلایل مختلفی داشته باشد از کلاهبرداری، دزدی، سرقت گرفته تا غیرت و حفظ ناموس.آنقدر قتل های عجیبی رخ می دهد که حتی نیروی انتظامی را شوکه می کند، پیدا شدن جسد این دختر 22 ساله این ابهام را به وجود آورده است که قتل صورت گرفته یا خودکشی؟

دختر جوان جنازه‌اش در اتوبان تهران کرج کشف شد و هنوز علتی اینکه کشته شده یا خودکشی کرده است مشخص نیست جنازه این دختر۲۲ ساله صبح روز گذشته در اتوبان کشف شد.

حدود ساعت ۷ صبح روز گذشته (جمعه ۲۷ فروردین) خبر کشف جسد دختری جوان در اتوبان تهران ـ کرج، روبه‌روی پارک ارم به مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ اعلام شد که به سرعت تیمی از مأموران کلانتری ۱۳۳ شهرزیبا به محل کشف جسد اعزام شدند.

مأموران با حضور در محل با جسد دختر جوانی مواجه شدند که از چند ناحیه بدن مخصوصاً پاها دچار شکستگی شده بود.

در ادامه، عوامل تشخیص هویت آگاهی و پزشکی قانونی در محل کشف جسد حاضر شده و با وجود پل عابرپیاده در محل حادثه، این احتمال را دادند که دختر جوان با خودکشی به زندگی خود پایان داده باشد با این حال جسد وی برای بررسی بیشتر و تعیین علت مرگ به پزشکی قانونی انتقال یافت.

در ادامه نیز هویت دختر جوان مشخص شد و مأموران در بررسی‌های متوجه شدند که متوفی (۲۲ ساله) پیش از این نیز سابقه خودکشی داشته است.

قتل بیرحمانه و رها کردن این جسد در وسط اتوبان تهران!

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دیدگاه تان را بنویسید