|
کدخبر: 76 ارسال به دیگران پرینت

قتل بی رحمانه نوزاد معلول به دست مادر افسرده اش

قتل این نوزاد بی گناه فقط به دلیل معلول بودنش صورت گرفت.

قتل.../مادر جوان پس از اعلام پزشکان بیمارستان درباره معلول بودن فرزندش را به قتل رساند. اخیرا یک مادر جوان 23 ساله که هنوز نام او مشخص نشده است، در یک بیمارستان واقع در ازبکستان فارغ می شود و می تواند جنینی که چندین ماه در رحم او بود را مشاهده کند اورا به قتل رساند.

از این رو مدت زمان زیادی نگذشت که پزشکان بیمارستان به او گفتند که به نظر می رسد نوزاد تازه متولد شده، ناتوان است و این در حالی بود که دو فرزند قبلی او نیز بنابر اختلالات مختلفی جان خود را از دست دادند و درک این موضوع طبیعتا برای او کمی دشوار بود و به همین دلیل تصمیم غیر عقلانی و دردناکی گرفت.

فیلم لحظه به قتل رساندن پسر 13 ساله دیشب با گلوله+فیلم

از قرار معلوم تیم پزشکی بیمارستان برای استراحت در شب هنگام به میزان یک ساعت خوابیده بودند که بعد از بیدار شدن با گم شدن یکی از نوزاد های تازه متولد شده، روبرو شدند و در نهایت متوجه شدند که نوزاد از ارتفاع 4.8 متری توسط مادر بی رحم خود به زمین پرتاب شده بود که بعد از یافتن جنین ، تحت درمان قرار گرفت و اما طولی نکشید که نوزاد بی نوا به قتل رسیده بود.

با این حال مادر این نوزاد طبق قوانین ازبکستان 15 الی 25 سال باید در زندان سپری کند. اما از قرار معلوم نوزاد بی نوا دارای پاهای پرانتزی بود که به سادگی قابل درمان بود و هنوز پزشکان جزئیات بیشتری را از وضعیت نوزاد ارائه نکرده اند و در صورت اشتباه بودن تشخیص پزشکان، تا هشت سال در زندان باید زندانی شود.

به نظر شما مادر این نوزاد چگونه توانسته این نوزاد بی گناه را به قتل برساند.نظر خود را درباره این آدم ها برای ما بنویسید!

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دیدگاه تان را بنویسید