|
کدخبر: 578 ارسال به دیگران پرینت

شکنجه وحشتناک نو عروس توسط داماد الکلی

این نوعروس گول حرف های داماد را خورد!

مرد همیشه مست که به تازگی ازدواج کرده بود تازه عروس را شکنجه می کرد که کارشان به دادگاه کشیده شد.

مریم و حمید پس از 4 سال دوستی با هزار امید و آرزو راهی خانه بخت شدند؛ خانه ای در غرب تهران که پول پیش اجاره آن با گرفتن قرض و وام جور شد. همه چیز آماده بود تا حمید زندگی رویایی مریم را بسازد اما به یکباره ورق برگشت.

روز های اول زندگی زوج جوان به خوبی می‌گذشت تا اینکه مریم متوجه مشروب خواری حمید شد. حمید پس مست کردن، با فحش های رکیک  مریم را به شدت کتک می‌زد.

کتک خوردن و شکنجه شدن مریم تقریبا هر شب ادامه داشت؛ حجم کبودی های صورت و بدن مریم اضافه می‌شد تا اینکه یک روز او تصمیم گرفت به خانواده خود پناه ببرد و مسئله را با 2 برادرش درمیان بگذارد.

آزار و اذیت عروس تهرانی توسط داماد مست

مریم پس از پناه بردن به خانواده خود چند روزی رنگ آرامش به زندگی اش بازگشت، اما طولی نکشید که نیمه شب حمید با حالت مست و با داد بی داد به دنبال مریم رفت تا آن را به خانه برگرداند، درگیری شدید چند ساعته بین حمید و بردار های مریم صورت گرفت که با گزارشات مردمی به پلیس، حمید دستگیر و پرونده آن به دادسرا ارجاع شد.

گفتگو با نوعروس زجر کشیده

مریم ماجرای زندگی خود را اینطور بیان کرد : «پس از 4 سال دوستی با حمید تصمیم گرفتم با او ازدواج کنم، حمید آدم خوبی بود اما به یک باره اخلاقش عوض شد. او هر وقت که مست می‌شد با ناسزا من را کتک می‌زد.»

مریم در ادامه گفت : «دیگر تحمل مشت و لگد های حمید را نداشتم، تصمیم گرفتم به خانه پدرم پناه ببرم و مسئله را با برادر هایم در میان بگذرام، پس از چند روز که خانه پدرم بودم متوجه شدم باید از حمید طلاق بگیرم و ازدواج با او زندگیم را نابود کرد.»

مریم در پایان گفت : «نیمه شب در خانه نشسته بودیم که حمید با سر و صدای زیاد و حالت مست به خانه پدرم آمد در آن جا درگیری شدیدی بین او و برادر هایم رخ داد که طولی نکشید ماموران پلیس به درگیری خاتمه دادن  و حمید را بازداشت کردند.»آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  • حسین ارسالی در

    اینم از دوستی های خیابانی. اینقدر مردم دروغ شنیدن که خیانت ودعوا
    وحتی جنایت براشون عادی شده..

  • حسین ارسالی در

    معلومه منطقه سیستان وبلوچََستان است. ومرد مشخصه قاچاقچی است. وازبچه های نازنین با زور برای این کارش استفاده میکنه.. عدم امنیت اجتمایی دراین مناطق.

دیدگاه تان را بنویسید