|
کدخبر: 533 ارسال به دیگران پرینت

10پوزیشن جذاب در رابطه جنسی+عکس

با پرطرفدار ترین پوزیشن های رابطه جنسی آشنا شوید!

رابطه جنسی از اهمیت بسیاری برخوردار است می تواند در حفظ و صمیمت زوجین بسیار تاثیر گذار باشد. اگر بعد از مدتی احساس کنید که رابطه شما سرد شده یا دیگر تمایلی به رابطه جنسی باهمسر خود ندارید چه کاری باید انجام دهید؟ آیا مشکل حل شدنی است؟!

در ادامه این خبر با پوزیشن ها آشنا شوید

نگران نباشید سردی و بی میلی به رابطه جنسی با روش های مختلف قابل حل است. برای اینکه رابطه جنسی لذت بخشی داشته باشید باید نقاط تحریک همسرتان را بشناسید و پوزیشن های رابطه جنسی را نیز امتحان کنید.

تاثیر پوزیشن های رابطه جنسی در زندگی زناشویی

رابطه جنسی یکی از فاکتورهای مهم برای خوشبختی در زندگی زناشویی می باشد که باید به گونه ای انجام شود که شما و همسرتان در روز از آن چیزهای جدید یاد گرفته و برای انجام دوباره آن تمایل داشته باشید. رابطه جنسی زمانی برای زن و مرد لذت بخش خواهد بود که آن ها موقعیت های مختلف جنسی را امتحان کرده باشند و هر بار برای یک تجربه جدید هیجان داشته باشند.

از جمله روش های تازه کردن رابطه جنسی ، نزدیکی و دخول می باشد ، در نتیجه سعی کنید از روش و پوزیشن رابطه جنسی استفاده کنید تا رابطه جنسی تان تکراری نشود.

رابطه جنسی یکی از نشانه های سلامت زوجین است که می تواند در کاهش استرس افراد موثر باشد . نکته مهم این است که هر از گاهی باید در رابطه جنسی خود تغییر ایجاد کرده و از پوزیشن های مختلف استفاده کنید.

پوزیشن های مختلف در روابط جنسی

استفاده از روش های مختلف روابط جنسی هم صمیمت میان زوجین را بیشتر می کند هم باعث می شود که زوجین تمایل بیشتری به انجام رابطه جنسی داشته باشند. در ادامه برخی از مدل های مختلف سکس را بیان میکنیم:

    پوزیشن اتو

در این پوزیشن زن به پشت میخوابد و پاهای خود را صاف میکند و کمی باسن خود را بالا می آورد؛ سپس مرد به روی زن به حالت خوابیده قرار میگیرد و دخول انجام میشود. این موقعیت جنسی تناسب خاصی ایجاد می کند، به گونه ای که آلت مرد بزرگتر به نظر می رسد. در بعضی مواقع این پوزیشن باعث طولانی تر شدن رابطه جنسی می شود. زن میتواند با دست کلیتوریش خود راتحریک کند.

اتو

 

    روش داگی استایل یا سگی

در پوزیشن داگ استایل زن باید دست ها و زانو هایش را روی سطحی صاف مانند زمین قرار گیرد و مرد پشت او باشد و دخول را انجام دهد. این روش برای هر دو تحریک بالایی دارد و بهترین روش برای به ارگاسم رسیدن زنان میباشد.

dog

 

    پوزیشن یکی شدن صورت ها

در این پوزیشن مرد لبه تخت یا صندلی مینشیند و زن از روبرو روی پاهای مرد مینشیند و در آغوش مرد میرود. پس از بغل کردن زن، آلت تناسلی مرد باید وارد واژن شود، این روش بسیار لذت بخش خواهد بود زیرا باعث تنگی واژن زن خواهد شد.

face-off

 

    پوزیشن جهش قورباغه

در این پوزیشن زن زانو میزنید و کف دستش را روی زمین میگذارد. همزمان با بالا نگه داشتن باسن، به سر و دستان خود استراحت میدهد. حال  مرد پشت شما روی زانوها نشسته و مقاربت انجام میگیرد.  این پوزیشن جنسی باعث نفوذ عمیق تر آلت می شود و به شما امکان استراحت روی بالش را می دهد.

9

 

    پوزیشن خوابیده

ابتدا زن روی تخت دراز میکشید بعد مرد بر روی زن .به طوری که بتوانند صورت های یکدیگر را ببینند. این موقعیت جنسی ساده ، زیبا ، مؤثر و با کمال تعجب همه کاره است.

16

 

    پوزیشن دختر کابوی

در این روش مرد باید در یک سطح صاف به پشت بخوابد و زن در روی بدن او قرار گیرد به طوریکه صورت آن ها در مقابل هم باشد . زن با انجام حرکت چرخشی کمر و یا بالا و پایین شدن می تواند تحریک را انجام دهد ، لازم است بدانید که این روش برای زنان تحریک زیادی ایجاد می کند زیرا آلت تناسلی به طور کامل وارد واژن خواهد شد.

12

 

    پوزیشن اسپونینگ یا قاشقی ( spooning )

در این پوزیشن زن و مرد هر دو باید به یک پهلو ، پهلو راست و یا چپ قرار گرفته و زن ران های خود را کمی به داخل شکم ببرد و مرد آلت تناسلی خود را در واژن زن قرار دهد. پوزیشن اسپونینگ برای زنان نیز بسیار تحریک آمیز است زیرا مرد می تواند همزمان کلیتوریس را تحریک کرده و زن سریع تر به ارگاسم برسد.

19

 

    پوزیشن پاها بالا یا گاوآهن

در این پوزیشن زن باید در یک سطح صاف بخوابد و پاهای خود را کمی به سمت بالا بیاورد و مرد آلت تناسلی خود را وارد واژن کند . در این حالت زن می تواند برای استراحت پاهای خود را روی شانه های مرد قرار دهد.

6

 

    پوزیشن خرچنگی

در پوزیشن خرچنگی، مرد باید روی یک سطح صاف به پشت بخوابد و زن نیز از پشت روی آلت تناسلی او بنشیند و ران هایش باید طوری باشد که روی ران های مرد قرار بگیرد . در این حالت مرد نیز می تواند سینه ها و یا کلیتوریس زن را با ماساژ دادن تحریک کند.

13

 

    پوزیشن تکیه گاه

مرد در حالی که روی تخت خواب یا صندلی نشسته است و پاهایش را دراز کرده است، زن پشت به مرد بنشیند و پاهایش را دراز کند. این پوزیشن برای برخی افراد که ندیدن صورت شریک جنسیشان حین رابطه جنسی ، به آنها آرامش میدهد پیشنهاد میشود.

18

 

    پوزیشن حرکت یکسان معکوس

زن و مرد مقابل یکدیگر میخوابند و زن دستهایش را بر شانه های مرد قرار میدهد. اکنون دخول صورت میگیرد. تمامی اندام شریکتان را در این پوزیشن میتوانید ببینید و همچنین رابطه چشمی نیز برقرار است. سعی کنید پاهایتان بین پاهای او قفل کنید.

20

همانطور که گفتیم رابطه جنسی یکی از فاکتور های مهم زندگی زناشویی است. پس باید به آن توجه زیادی کرد. استفاده از پوزیشن های مختلف در رابطه هم سردی میان رابطه را کاهش میدهد هم اشتیاق زوجین به سکس را افزایش میدهد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دیدگاه تان را بنویسید