|
کدخبر: 492 ارسال به دیگران پرینت

7 اشتباه خطرناک در رابطه جنسی+توضیح

اشتباهات جبران نکردنی در رابطه جنسی

امروزه اکثریت خانم‌ها معتقدند که رابطه جنسی بدون احساس، خسته کننده و بیهوده است. هیچ خانمی دوست ندارد که به او مثل یک بازیچه نگاه شود. البته منظور من این نیست که شما مجبورید تمام خواست‌ها و تمایلات خود را کنار بگذارید، اما او هر چقدر هم که خونسرد باشد باز هم یک زن است و هیچ چیز را بیشتر از این دوست ندارد که مانند یک خانم با او رفتار شود.

این موارد ۷ نمونه از بدترین خطا‌های ممکنه در زمینه رابطه جنسی هستند. اما اصلا نترسید. همسرتان انتظارات جنون آمیزی از شما ندارد، بلکه فقط دوست دارند که شما هر چند وقت یکبار تلاش بیشتری در این زمینه از خود نشان بدهید. به خاطر داشته باشید که چاره مبارزه با خستگی و ملال، انجام کار‌های برانگیزنده و غیر قابل پیش بینی است؛ بنابراین اگر گاهی اوقات دومی را امتحان کنید، او هیچ گاه از دست شما خسته نخواهد شد. فقط مطمئن شوید که با خانمی رابطه جنسی برقرار می‌کنید که هیچ چیز جز خشنود کردن و ایجاد رضایت در شما برایش مهم نیست

۱- اجازه گرفتن

هیچ چیز شهوانی در مورد مردی که برای برقراری رابطه جنسی از همسر خود اجازه می‌گیرد، وجود ندارد. یک عاشق واقعی به درستی می‌داند که چگونه با رفتار خود می‌تواند به خانمش بفهماند که در موقع بخصوص آماده انجام آن کار است و به هیچ وجه نیازی به سوال پرسیدن ندارد. برای شروع، یک نگاه عمیق و عاشقانه و یا لمس کردن محل بخصوصی می‌تواند گویای همه چیز باشد.

۲- قابل پیش بینی بودن

اگر مدتی است که با هم رابطه دارید، پس این گزینه شاید حالا به صورت یکی از مشکلات شما در آمده باشد. یکی از دلایلی که در ابتدای رابطه، شما و همسرتان احساس نیاز شدیدی به هم می‌کردید تنها به این خاطر بوده که از چگونگی روحیات و تمایلات یکدیگر آگاه نبودید. اگر شما برای سالیان دراز همان روش‌های جذب کردن قدیمی را به کار بگیرید، دیگر هیچ جذابیتی برای او نخواهید داشت. از امتحان کردن روش‌های جدیدی که ممکن است هر دوی شما از آن لذت ببرید، ترس و واهمه نداشته باشید. هیچ گاه اجازه ندهید رابطه شما به جایی برسد که همسرتان بتواند به راحتی حرکات شما را پیش بینی کند. به عنوان مثال اگر همیشه ۵ دقیقه صرف پیش نوازی می‌کردید این بار ۱۵ دقیقه این کار را انجام دهید، و او را بیش از پیش به وجد بیاورید. از این طریق او دیگر نمی‌تواند حرکات بعدی شما را پیش بینی کند و خیلی زود خودتان هم متوجه آن‌ها نخواهید شد.

۳- رابطه جنسی مکانیزه

امروزه اکثریت خانم‌ها معتقدند که رابطه جنسی بدون احساس، خسته کننده و بیهوده است. هیچ خانمی دوست ندارد که به او مثل یک بازیچه نگاه شود. البته منظور من این نیست که شما مجبورید تمام خواست‌ها و تمایلات خود را کنار بگذارید، اما او هر چقدر هم که خونسرد باشد باز هم یک زن است و هیچ چیز را بیشتر از این دوست ندارد که مانند یک خانم با او رفتار شود؛ بنابراین سعی کنید که مرد رویایی او باشید و هر چند وقت یکبار با او معاشقه کنید.

۴- فرا نرفتن از مرز‌ها

هرچند بسیاری از خانم‌ها (و همچنین آقایون) احساس می‌کنند که باید نسبت به هر نوع عمل جنسی که با شریک زندگی شان انجام می‌دهند، در آخر به رضایت دست پیدا کنند؛ اما حقیقت این است که بالاخره یک روز از روال عادی امور خسته میشوند و به این فکر می‌افتند که به دنبال یک کیس جدید بگردند. پس اگر نمیخواهید که او هیچ وقت از دست شما خسته شود، هر چند وقت یکبار تلاش خود را بیشتر کنید و پایتان را فراتر از مرز‌ها بگذارید. این جاست که صحبت از کلمه ترسناک “ر” می‌آید. بله درست حدس زدید: رمانتیک. خانم‌ها به هیچ وجه دوست ندارند که فضای رمانتیک موجود در رابطه از بین برود، آقایون هم می‌توانند از این مسئله به نفع خود استفاده کنند و هر چند وقت یکبار تبدیل به یک مرد رمانتیک بشوند. به من اعتماد کنید، مطمئن باشید که او تعجب میکند و به فکر فرو می‌رود که شما از کدام سیاره پای خود را بر روی زمین گذاشتید. به عنوان مثال برای او نامه‌های عاشقانه بنویسید و در آن‌ها بگویید که دوست دارید: او برایتان چه کار‌هایی انجام دهد، شما چه کار‌های دوست دارید با او انجام دهید، و زمانی که منتظر ورود شماست چه کار‌هایی انجام دهد و یا ندهد. برای او یک شام دونفره رمانتیک درست کنید، موسیقی آرام بگذارید و با حرکات خود او را به وسوسه نمایید. سعی کنید که او را به آخرین درجه رضایت و خشنودی برسانید آنوقت او نه تنها از دستتان خسته نمی‌شود، بلکه تمام تلاش خود را نیز به کار می‌گیرد تا شما را راضی نگه دارد.

۵- مکان همیشگی

اگر همسرتان شکاف‌های روی سقف اتاق خواب را از حفظ شود، آنگاه شما در دردسر بزرگی افتاده اید. اما نگران نباشید راه حل شما تغییر مکان است. می‌توانید این کار را در حمام، اتاق‌های دیگر، هنگام مسافرت و… انجام دهید. مکان‌های متفاوت بیشماری وجود دارند. از قوه تخیل خود استفاده کنید و سعی کنید که جایی نروید که شما را دستگیر کنند.

۶- صدای بیش از اندازه یا بی صدا بودن

به همان اندازه که بی صدا بودن آزار دهنده است، نالیدن بیش از اندازه و یا تکرار کلمات بخصوصی موجب رنجش می‌شود؛ بنابراین سعی کنید همیشه حد تعادل را حفظ کنید، تا هم او متوجه شود که شما در حال لذت بردن هستید و هم اینکه تمام محله خبر نشوند. انتخاب کلمات مناسب، حرارت و اشتیاق همسرتان را افزایش می‌دهد؛ و لزوما هم نباید حرف زدن را به آخرین مرحله موکول کنید. به او بگویید که کارهایش موجب لذت بردن شماست، چهره جذابی دارد، چه کار‌هایی دوست دارید در قبال او انجام دهید و اینکه او از شما چه انتظاراتی دارد. همه و همه موجب می‌شود که شما هیچ گاه از در کنار هم بودن خسته نشوید.

۷- کار‌های تجربه نشده

اگر مدت زمانی از رابطه شما با همسرتان می‌گذرد و همچنان تمایل دارید که احساسات یکدیگر را پر حرارت نگه دارید، بهتر است چند وضعیت جدید را امتحان کنید، آرزوهایتان را جامه عمل بپوشانید، برای هم نقش بازی کنید و هر عملی را که فکر میکنید باعث تحریک پذیری بیشتری می‌شود انجام دهید؛ چرا که در غیر اینصورت محکوم به ملالت و خستگی در اتاق خواب خواهید شد. برای خودتان یکی دو لیوان نوشیدنی بریزید و در مورد چیز‌هایی که شما را تحریک میکنند با هم صحبت کنید. آنوقت متوجه می‌شوید که شما خیلی زودتر از آنچه که تصورش را می‌کنید به آرزوهایتان خواهید رسید.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دیدگاه تان را بنویسید