|
کدخبر: 459 ارسال به دیگران پرینت

حرکت سوپر خطرناک در رابطه جنسی!

حرکت وحشتناک که به هیچ وجه در رابطه جنسی امتحان نکنید!

رابطه جنسی انسان متنوع و متنوع است و امروزه بیشتر افراد با تعداد زیادی از روشهای ممکن برای تمرین می توانند از آن لذت ببرند. با این حال ، در دوره های اخیر آنها ظاهر شده و محبوب شده اند شیوه های مختلف رابطه جنسی که خطر سلامتی دارند از افراد درگیر ، و حتی برخی از آنها که به طور مستقیم یک حمله جنسی هستند.

در این گروه آخر است مخفی کاری ، اقدامی نگران کننده اخیر.

    شاید برایتان جالب باشد: "در هنگام رابطه جنسی در بدن و ذهن ما چه اتفاقی می افتد؟"

پنهان کاری چیست؟

Stealthing یک عمل جنسی است که در آن یکی از افراد درگیر رابطه (معمولاً مرد) به طور داوطلبانه کاندومی را که در حین مقاربت از آن استفاده می کرد ، خارج می کند بدون اینکه شریک جنسی شما از یک رابطه محافظت نشده بداند یا رضایت دهد. هر دو عضو به رابطه جنسی با کاندوم رضایت داده اند ، اما یکی از آنها به طور یک جانبه تصمیم به برداشتن کاندوم در حین رابطه می گیرد. به این ترتیب ، آزادی جنسی سوژه نقض شده و وی را به خطر می اندازد.

باید در نظر گرفته شود که پنهان کاری یک اقدام داوطلبانه از طرف موضوع است: وجود تصادفاتی مانند شکستن کاندوم یا لغزش آن به طور تصادفی هنگام نفوذ به این ترتیب در نظر گرفته نمی شود. همچنین اگر برداشتن سازوکار محافظت مورد توافق هر دو طرف باشد ، چنین نیست.

این عمل بیشتر در زوجین دگرجنس گرا مشاهده می شود، بلکه در زوج های همجنس نیز وجود دارد. افرادی که آن را انجام می دهند معمولاً برای برداشتن کاندوم از تغییر حالت یا توقف در روابط استفاده می کنند. در برخی موارد ، گزارش شده است که این فرد کاندوم را برداشته و سپس آن را دوباره قرار داده است ، زیرا این واقعه برای قربانی آشکار نیست

یک عمل پر خطر

رادارگریز برای شخص مبتلا به آن خطر بالایی دارد، و حتی برای شخصی که آن را داوطلبانه انجام می دهد. و این است که خطر بارداری و همچنین سرایت بیماریهای مختلف مقاربتی مانند HIV ، سیفلیس و سوزاک افزایش می یابد.

این عمل خطرناک به دلیل انتقال اطلاعات در مورد آن در شبکه های اجتماعی ، علی رغم خطر شدید ، به ویژه در بین جوانان محبوب می شود.

چرا انجام شده است؟

کارشناسان معتقدند که این عمل در گروههایی که فکر می کردند حق دارند ژنهای خود را گسترش دهند ، منشا its می گیرد ، حتی اگر شرکای جنسی آنها از این واقعیت اطلاع نداشته باشند که در معرض خطر بارداری یا ابتلا به بیماری بودند.

برخی از افراد فعالانه بدنبال ایجاد حاملگی هستند. افراد دیگر این تمرین را انجام می دهند تا لذت جنسی را افزایش دهند. دلیل متداول دیگر این است که فرد این مسئله را به عنوان یک چالش در نظر می گیرد که شریک زندگی متوجه آن نمی شود که کاندوم برداشته شود ، این انگیزه ناشی از خطر کشف است.

رسیدگی حقوقی: پنهان کاری به عنوان تجاوز جنسی

علی رغم این واقعیت که رابطه جنسی خود توسط هر دو طرف پذیرفته شده است ، اما این عمل پنهان کاری است نوعی سو abuse استفاده جنسی است: فرد موافقت کرده است که روابط خود را تحت شرایط خاصی حفظ کند که شخصی که تخلفات یواشکی انجام می دهد. قربانی سو the استفاده در این رابطه معتقد است که او روابط محافظتی را حفظ می کند ، روابطی که بدون رضایت آنها از بین می رود.

به طور خلاصه ، این یک عمل جنسی غیر توافقی است ، که مجازات آن مجازات قانونی است. همانطور که در قانون مجازات اسپانیا آمده است ، شخصی که بدون رضایت اقداماتی را نقض آزادی جنسی یا جبران خسارت انجام می دهد ، مسئول سو abuse استفاده جنسی شناخته می شود ، که مخفیانه آن را رعایت می کند. مجازات ها ممکن است از یک تا سه سال زندان یا جریمه نقدی بین هجده تا بیست و چهار ماه باشد. و این فقط در کشور ما اتفاق نمی افتد. مثلا، در ایالاتی مانند کالیفرنیا در تعریف تجاوز جنسی گنجانیده شده است.

نیاز به پیشگیری و آگاهی

در تعداد زیادی از موارد ، هم کسانی که این عمل را انجام می دهند و هم افرادی که آن را متحمل می شوند ، نمی توانند در نظر بگیرند که جرمی در حال انجام است یا عمل آنها خطرناک است.

بسیاری از موارد گزارش نمی شوند زیرا برخی از قربانیان از جرم بودن آن بی اطلاع هستند و یا حتی به این دلیل که آنها تصور می کنند که رضایت داشتن در خواب با متجاوز که عمل مورد نظر نیز به طور ضمنی موافقت می شود ، گزارش نشده است. در مورد متجاوز ، بسیاری فکر نمی کنند که آنها قانون شکنی می کنند یا سو or استفاده می کنند ، یا اینکه عمل خود را ناچیز می دانند.

این مسئله باید در سطح چند رشته ای کار شود. علاوه بر کار در سطح قانونی ، ایجاد استراتژی های پیشگیری ضروری است که آنها می توانند از این نوع اقدامات غیر توافق اجتناب کنند ، آنها را از خطرات و جدی بودن آنها آگاه کنند و مردم را از این امر آگاه کنند

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دیدگاه تان را بنویسید