|
کدخبر: 456 ارسال به دیگران پرینت

فواید برهنه خوابیدن زن و شوهر کنار هم!

برهنه خوابیدن زن و شوهر در آغوش هم

1. برهنه خوابیدن به جلوگیری از بی خوابی کمک می کند.

مطالعه ای جدید نشان داد که برای شروع عادی روند خواب، نیاز به کم شدن دمای مرکز بدن است. بدن مانند یک رادیاتور گرما را از سمت مرکز دور کرده و پراکنده می کند. اگر بدن شما به خاطر لباس یا جوراب ضخیم نتواند گرما را تخلیه کند، احتمال ابتلای شما به بی خوابی زیاد شدن می یابد، زیرا مرکز بدنتان نمی تواند گرما را خارج کند. برهنه خوابیدن باعث تخلیه سریعتر گرما می شود و کمک می کند که سریعتر به خواب بروید.

برهنه خوابیدن

2- کسانی که برهنه می خوابند خواب عمیق تر و طولانی تری دارند.

مطالعه ای دیگر نشان داد که تنظیم دمای بدن در رختخواب می تواند به دستیابی به یک خواب عمیقتر برای مدت طولانی تر کمک زیادی بکند. در مطالعه ای مخصوص، دانشمندان هلندی لباس هایی برقی را بر تن مخاطبان کردند تا دمای پوست آنها را کم شدن دهد. در نتیجه، مخاطبان خوابی آرام داشتند و زمان بیش ازی را در مرحله خواب عمیق سپری کردند.

3- برهنه خوابیدن به جلوگیری از زیاد شدن چربی شکم کمک می کند.

خنک سازی طبیعی بدن در هنگام شب به کم شدن سطح کورتیزول شما کمک می کند. ساعات خواب عمیق بین ۱۰ شب و ۲ صبح سطح کورتیزول را به حداقل می رساند و سپس بعد از ۲ صبح، غددی که کورتیزول را تولید می کنند با قدرت بیش ازی شروع به فعالیت می کنند تا بدن برای روز بعد آماده شود. بدین ترتیب در هنگام بیدار شدن احساس انرژی بیش ازی خواهید داشت.

وقتی خواب کافی نداشته باشید، هنگام بیدار شدن سطح کورتیزول به شکلی غیرطبیعی بالا خواهد بود، که اشتهای شما را برای خوردن غذاهای کم ارزش بیش از می کند که این غذاها موجب زیاد شدن چربی شکم می شوند. چون خوابیدن بدون لباس به خنک تر ماندن شما کمک می کند، باعث می شود سطح کورتیزول شما نیز تنظیم شود

4- برهنه خوابیدن می تواند اندام های جنسی شما سالمتر نگهدارد.

واژن به طور طبیعی محیطی گرم و مرطوب است، که شرایط رشد مخمر و باکتری ها را فراهم می آورد. با درآوردن پیژامه و قرار دادن واژن در مقابل جریان هوا، به واژن اجازه می دهید نفس بکشد، و به جلوگیری از رشد مخمر و باکتری ها کمک می کنید.

در مردان، خنک ماندن بیضه ها به سالم ماندن اسپرم ها و کارکرد طبیعی سیستم های تناسلی کمک می کند، و به همین دلیل بیضه ها خارج از بدن قرار گرفته اند. وقتی شما شلوارکی ضخیم می پوشید، بیضه ها گرم شده و تعداد اسپرم ها کم شدن می یابد.

5- بدن خنک تر به جلوگیری از پیری کمک می کند.

براساس مطالعه منتشر شده در نشریه «خواب»، خواب به خودی خود موجب تحریک ترشح هورمون های رشد و ملاتونین می شود که مهمترین هورمون های ضدپیری هستند. بنابراین هرچه بیش از بخوابید، مقدار بیش ازی از این هورمون ها ترشح می شود. و از آنجا که ما قبلاً گفتیم که کم شدن دمای بدن موجب خواب عمیقترو طولانی تر می شود، به نظر می رسد برهنه خوابیدن مزایای بیش ازی را در پی دارد. واقعاً چه کسی دلش نمی خواهد روند پیری را کُندتر سازد

6- تماس پوست-به-پوست باعث بهبود زندگی جنسی شما می شود.

اگر متاهل هستید، تماس پوست-به-پوست با همسرتان می تواند ترشح اوکسی توسین را در بدن زیاد شدن دهد. اوکسی توسین هورمون قدرتمندی است که موجب «احساس سلامت» می شود، و برای ارگاسم و واکنش جنسی، مقابله با استرس، مبارزه با افسردگی، کم شدن التهاب روده،و کم شدن فشار خون مورد نیاز است. همچنین باید یادآور شد که برهنه خوابیدن باعث می شود مانعی بین شما و همسرتان وجود نداشته باشد و محیطی جنسی تر را فراهم می کند.

7- هوا خوردن پوست مانع از بیماری پوستی می شود.

قرار گرفتن پوست تمام بدن در معرض هوا، به ویژه در بخش هایی مانند پاها، زیربغل، و اندام تناسلی به معنای کم شدن خطر بیماری های پوستی مانند پای ورزشکار و اینترتریگو می شود که در اثر رطوبت پوست و قرار گرفتن در فضای بسته ایجاد می شوند!

8- دیدن بدن برهنه تان باعث زیاد شدن اعتماد بنفس و قبول خویش می شود.

برخی فرضیات می گوید که هرچه زمان بیشتری برهنه باشید، با بدن خود احساس راحتی بیشتری می کنید. و هرچه بیشتر احساس راحتی کنید، با اعتماد بنفس بیشتری رفتار می کنید، و شادتر بوده و در نظر دیگران جذابتر خواهید بود. و براساس مطالعه ای که اخیراً انجام شده، دانشجویان طرفدار برهنگی در مقایسه با مخالفان برهنگی، راحت تر می توانستند دسته های مذهبی و اجتماعی خاص را بپذیرند. همچنین این دسته در مقابل همسالان خود که تفکرات فرقه ای متفاوتی داشتند تعصب کمتری به خرج می دادند

9- برهنه خوابیدن به جلوگیری از دیابت نوع ۲ کمک می کند.

یک مطالعه نشان داد که خوابیدن در دمای پایین تر با زیاد شدن متابولیسم، کم شدن سطح قند خون و حتی جلوگیری از دیابت نوع ۲ مرتبط است. دانشمندان دریافته اند که وقتی مخاطبان در دمای پایین تر بخوابند – و در هنگام خواب کاملاً برهنه باشند، چربی های ناسالم آنها ظرف چند هفته کم شدن می یابد، و سلامت آنها، به ویژه جنبه های متابولیک، به سرعت بهبود می یابد.

10- گردش خون شما بهتر خواهد شد.

بدون آن همه الیاف کش به دور کمر، تی شرت های پیچ خورده، و جوراب های تنگی که گردش خون را کم شدن می دهند، خون شما راحت تر در بدن جریان می یابد. این زیاد شدن گردش خون برای قلب، ماهیچه ها و عروق مفید است زیرا خون سرشار از اکسیژن در تمام بدن جریان می یابد.

با توجه به این اطلاعات در مورد اینکه برهنه خوابیدن برایتان بسیار مفیدتر است، چرا هنوز پیژامه پوشیده اید؟ دست به کار شوید و کمی لباس ها را کمتر کنید. طبق نظر علم، پشیمان نمی شوید.

خوابیدن یکی از مهم‌ترین کارهایی است که هرشب انجام می‌دهیم. داشتن خواب کافی فواید ناگفته بسیار زیادی در سلامت انسان دارد و عدم داشتن خواب کافی نیز مشکلی جدی در بسیاری از کشورهای دنیا به شمار می‌رود. ولی کیفیت خواب چه تاثیری در سلامت جسم و روح دارد؟ آیا تاکنون از فواید لخت خوابیدن برای سلامتی تان خبر داشته اید؟ اگر نه که در ادامه این مطلب با بازده همراه باشید تا با برخی از مهم ترین فواید برهنه خوابیدن آشنا شوید.

وقتی مجبور نباشید که نگران خوابیدن با لباس و لباس خواب باشید همه چیز کم کم ساده تر می‌شود. دیگر نیازی به خریدن لباس خواب ندارید و باین ترتیب می‌توانید پولی که برای خریدن آن صرف می‌کردید را پس انداز کنید. بعلاوه، لباس‌های کمتری برای شستن یا حتی دور انداختن دارید. شاید در این صورت نیاز داشته باشید که ملحفه و روتختی‌های خود را بیشتر از قبل شسته و تمیز نگه دارید اما نه به اندازه‌ای که پیش از این مجبور به شستن لباس خواب هایتان بودید.

مطلب مرتبط: ۹ قانون جدید خوابیدن برای سلامتی انسان که باید بدانید

بعضی افراد عادت دارند که بلافاصله وقتی از سر کار به منزل می‌رسند، لباس خواب خود را پوشیده و این را بهانه‌ای می‌کنند تا باقی ساعات روز را در خانه بمانند. این کار منجر به ایجاد یک سبک زندگی بدون تحرک در فرد می‌شود و باین ترتیب نتایجی مثل افزایش وزن را به همراه خواهد داشت. هنگامی که لباس معمولی و لباسی غیر از لباس خواب بر تن داشته باشید، تمایل به بیرون رفتن از خانه در شما بیشتر شده و این یک نتیجه بسیار خوب است.برهنه خوابیدن

تصور کنید که بدون آنکه لباسی بر تن داشته باشید در تختخوابتان دراز کشیده‌اید و هیچ لباس‌های تنگ و آزار دهنده‌ای بر تن ندارید که مزاحمتی برای شما داشته باشد؛ پوست بدن شما تنها تماسی مستقیم و بدون مانع با ملحفه‌های نرم و نازکتان دارد. این احساس باعث می‌شود که لبخندی بر لبانتان بنشیند و احساس آزادتر بودن و رهاتر بودن را تجربه خواهید کرد. همه می‌توانند همین حالا یا هروقتی که دوست دارند این احساس خوشایند را تجربه کنند و چنین احساسی به شما به عنوان یک انسان کمک می‌کند تا خوشحال تر و شادتر از قبل باشید.

برهنه خوابیدن افراد متاهل فرصت بهتری را برای برقراری تماس مستقیم پوستی با همسرشان فراهم می‌کند- بویژه هنگامی که هردوی آنها با یکدیگر در بستر هستند و یکدیگر را در آغوش گرفته‌اند. چنین تماسی زندگی جنسی پویاتری را برای افراد متاهل به همراه خواهد داشت. این کار باعث آزاد شدن مقدار بسیار زیادی اکسی‌توسین در هردوی آنها می‌شود. اکسی‌توسین نوعی نوروترنسمیتر است که به شما کمک می‌کند تا احساس خوشایند و خوبی را نسبت به همسر و شریک جنسی خود تجربه کنید.

اجازه بدهید تا نگاهی مجدد به داستانی داشته باشیم که در بالا برایتان توصیف کردم. تصور کنید که هیچ لباسی بر تن ندارید که با ملحفه هایتان گره بخورد. دیگر نگران پیچیده شدن بلوزی که بر تن دارید نخواهید بود. وقتی که برهنه و بدون بر تن داشتن هیچ لباسی به رختخواب می‌روید، تمامی این موانع و دردسرها از بین رفته و خوابی بهتر و عمیق تر را تجربه خواهید کرد. شما به هیچ علمی نیاز ندارید که به شما بگوید خواب بهتر و عمیق تر به شما کمک می‌کند که انسان سالم تری باشید.

مطلب مرتبط: ۵ درمان طبیعی برای مبارزه با بیماری بی خوابی (اینسومنیا)

زمانیکه برهنه خوابیدن را تجربه می‌کنید پوست شما هم شروع به نفس کشیدن می‌کند. معمولا اندام‌های محرمانه شما، زیربغل‌ها و کف پاهایتان در تمام طول روز محدود بوده و غالبا حتی در تابستان‌ها نیز با چندین لایه لباس پوشیده شده‌اند. به این بخش‌های بدن خود اجازه دهید تا نفس بکشند. این کار خطر ابتلا به برخی بیماری‌های پوستی از جمله قارچ انگشتان پا که در نتیجه عرق کردن و محدود شدن پوست بدن در لباس به‌وجود می‌آید را کاهش خواهد داد.

کورتیزول یک ماده شیمیایی بسیار خاص و عجیب و غریب در بدن است که می‌تواند آسیب‌های بسیاری را نیز به بدن وارد کند. زمانیکه شما برهنه و بدون هیچ لباسی به خواب می‌روید، دمای بدن شما در محدوده‌ای مطلوب نگه داشته شده و بدن بهتر از قبل به تولید کورتیزول می‌پردازد. اگر در هنگام خواب دمای بدن شما بشدت بالا باشد، سطح کورتیزول بدن در طول خواب و حتی پس از بیداری بالا باقی خواهد ماند و باین ترتیب افزایش اضطراب و نگرانی، میل به غذای ناسالم، افزایش وزن و نتایج وحشتناک تری در شما به همراه خواهد داشت. برهنه بخوابید تا بتوانید دمای بدن خود را پایین نگه داشته و خواب بسیار خوبی را تجربه کنید و باین ترتیب تولید و تنظیم کورتیوزل در بدنتان نیز به شکلی درست انجام خواهد شد.

به همین ترتیب، نگه داشتن درجه حرارت اتاق خواب در دمای پایین تر از ۷۰ درجه فارنهایت در طول شب‌ها به تنظیم شدن سطح هورمون رشد و ملاتونین در بدن شما کمک می‌کند. این مواد شیمیایی در انجام فرآیندهایی مثل جلوگیری از پیر شدن به بدن کمک می‌کنند و برای سلامت بدن لازم و ضروری هستند. زمانیکه با لباس می‌خوابید، دمای بدن شما بالا رفته و مانع از استفاده موثر از این هورمون‌ها می‌شود. به عبارت دیگر، خوابیدن با لباس روند پیر شدن در شما را سرعت می‌بخشد.

خوابیدن در فضاهایی خنک تر در مردان موجب پایین نگه داشتن دمای اندام‌های جنسی آنها می‌شود و باین ترتیب در سالم نگه داشتن اسپرم و عملکرد نرمال سیستم تناسلی موثر خواهد بود. خوابیدن در شرایطی خنک تر و آزادتر در زنان نیز مانع از به‌وجود آمدن عفونت‌های قارچی در آنها می‌شود. این عفونت‌ها در شرایط گرم و مرطوب بیشتر رشد می‌کنند. شرایط خشک تر و خنک تر از رشد عفونت‌های قارچی در زنان جلوگیری می‌کند.

داشتن یک خواب خوب در فصل تابستان کاری سخت است. در صورت نداشتن دستگاه تهویه یا خنک‌کننده هوا، اتاق خواب به فضایی خفه‌کننده و گرم در شب تبدیل خواهد شد. در چنین شرایطی، درآوردن لباس‌ها خواب شبانه را برای شما راحت تر می‌کند. در اینصورت حتی در شبهای خنک تر می‌توانید کولر را خاموش کرده و باین ترتیب در مصرف برق و هزینه‌های ناشی از آن صرف جویی کنید.

اگر با ظاهر بدن خودتان مشکل دارید، لخت خوابیدن می‌تواند به پذیرش و دوست داشتن خودتان کمک کند. به عنوان اولین گام هر شب قبل از خواب خودتان را برهنه در آینه ببینید. ممکن است در ابتدا از آن‌چه می‌بینید راضی نباشید ولی پس از گذشت زمان کوتاهی به ظاهرتان عادت می‌کنید و اعتماد به نفس‌تان بهبود می‌یابد.

در زمان خواب، هیچ چیز بدتر از آستین مچاله شده زیر بازو و لباس جمع شده زیر کمر نیست. جمع شدن لباس زیر بازو ممکن است به خواب رفتن دست نیز منجر شود. پس یکی دیگر از فواید لخت خوابیدن این است که با این مشکل مواجه نخواهید شد و گردش خون در سراسر بدن‌تان به خوبی انجام می‌شود.

هر چه زمان بیشتری را برهنه در کنار همسرتان در رختخواب به سر ببرید، اکسی‌توسین بیشتری در بدن‌تان آزاد می‌شود. به این ترتیب با اکسی‌توسین بیشتر، خلق و خوی‌تان بهبود می‌یابد و رابطه‌ی جنسی‌تان نیز بهتر می‌شود.

پوشیدن لباس‌های تنگ خطر ابتلا به عفونت را افزایش می‌دهد. یکی از فواید لخت خوابیدن برای زنان این است که اندام‌های جنسی آن‌ها خنک نگه می‌دارد و احتمال بروز عفونت را کاهش می‌دهد.

بله، یکی از فواید لخت خوابیدن برای مردان این است که با خنک و آزاد نگه داشتن اندام جنسی‌شان می‌توانند اسپرم سالم‌تر و در نتیجه عملکرد بهتری داشته باشند.

با به یاد داشتن این روش‌ها حالا دیگر وقت آن است که شب قبل از خواب با لباس‌های خود خداحافظی کنید. البته، زمان هایی هم وجود دارد که خوابیدن با لباس به روش پیشنهادی ما اولویت دارد. اگر شما بیمار هستید یا زمستان است و هوای بیرون هم سرد پس بهتر است که برای گرم نگه داشتن خود یا پیشگیری از بیمار شدن با لباس بخوابید. در غیر اینصورت، به شما پیشنهاد می‌کنیم که این روش را امتحان کنید.

بسیاری از تحقیقات علمی که در کشورهای دیگر انجام می شود منطبق بر فرهنگ و طرز فکرشان بوده و همخوانی با فرهنگ ما ندارد

برهنه خوابیدن ، اگر چه تا حدودی تأثیرات مثبت بر جسم انسان دارد ولی تأثیرات منفی هم بر بعد روحی و اخلاقی انسان دارد

تحققات علمی زمانی می تواند در زندگانی انسانها نقش ایفا کند که در بوتۀ آزمایش واقع گشته و ثابت شود که عوارض و تأثیرات سوء و منفی از خود برجا نمی گذارد

برهنه خوابیدن ، جز در هنگام روابط جنسی دو همسر ، سبب کاسته شدن حیا در میان اعضای خانواده گشته ، و بزرگترین عامل تحریک جنسی اعضای خانواده می شود

تحقیقات نشان داده که بزرگ ترین عامل ارتکاب زنا در میان اشخاص به نحوۀ پوشش نامناسب و یا لخت بودن یکی و یا هر دو طرف زنا ربط داشته

و لخت خوابیدن مقدمه زنا در میان محارم و اعضای خانواده است که به شدّت در فرهنگ دینی ما مورد نهی واقع گشته است

پس این گونه تحقیقات در مورد فواید لخت خوابیدن ، تنها به بعد جسمانی نظر داشته و از نظر بعد روحی و اخلاقی مضرّ و خطرناک می باشد

برای اثبات این مدعی کافی است تا راه گم کرده و سری به سایتهای پورن و مستهجن بزنید ، بدون استثنا پوشش نامناسب

و یا لخت بودن یکی و یا هر دوطرف ، اولین محرک اشخاص به سمت ارتکاب زنا و همجنسبازی است

جالب است بدانید : چند سالی است که گروههایی تحت عنوان نودیسم و نیچرالیسم در جهان سرگرم مقدمه سازی برای

برهنه گرایی بوده و به اشکال گوناگون سرگرم فرهنگ سازی برای برهنه گرایی هستند ، زمانی با عناوین علمی ، زمانی با کارهای هنری ، و زمانی با ورزش و تفریح و سرگرمی

امثال این تحقیقات در مورد فواید لخت خوابیدن از گروههای برهنه گرا نشأت می گیرد که کمترین اعتقادی به اخلاق و ادیان الهی نداشته و زنا و همجنسبازی را سبب سلامتی و نشاط روحی و جسمانی معرفی می نمایند

و یکی از بزرگترین عوامل عدم رغبت مردم به ازدواج و تشکیل خانواده و فرزند آوری در کشورهایی با یک چنین افکاری به این عامل بر می گردد که این اشخاص نیاز جسمانی و عاطفی جنسی خود را به طریقی جز ازدواج ارضا نموده و دیگر رغبتی به تشکیل خانواده و فرزند آوری ندارند

خوب است به یکی از آیات قرآن در مورد شراب و قمار هم اشاره کنیم ، در قرآن اشاره شده که در شراب و قمار فوایدی است ولی مضرّات شراب و قمار بیشتر از فوایدش بوده و به همین جهت تحریم گشته است

حالا در برهنه خوابیدن هم فوایدی وجود دارد ولی عوارض روحی و اخلاقی آن به گونه ای است که به شدّت مورد نهی فرهنگ دینی مان واقع گشته است

چه خوب می شد که وقتی می خواهیم تحقیقات کشورهای دیگر را ترجمه و نقل کنیم در ابتدا بر روی آنها تحقیق مجدّد نموده و پس از بومی سازی آن تحقیقات اقدام به نقل و نشر آنها نماییم

آیا با شورت بخوابیمم خوبه آخه بدون شورت برای رخت خواب بده و غیر بهداشتیه تازه مرد مجرد که ارتباط پوستی نمیتونه با کسی داشته باشه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 با توجه به مطالعات انجام شده ، لخت خوابیدن نه تنها اعتماد به نفس شما را بالا می‌برد ، بلکه روابط زناشویی شما را نیز بهبود می‌دهد. دکتر سنجوی موکرجی ( (Sanjoy Mukerji متخصص سلامتی و مشاور رابطه، توضیح می‌دهد که در آوردن لباس در رختخواب مثل این است که شما موانع را کنار می‌زنید و مشغولیت‌های ذهنی‌تان را از ذهنتان پاک می‌کنید.

لخت خوابیدن فواید و تأثیری مانند مدیتیشن روی شما دارد. با لخت خوابیدن بدن و ذهنتان احساس آرامش می‌کند و با همسرتان احساس یگانگی و صمیمیت بیشتری دارید و با آرامش بیشتری به خواب می‌روید.

دلیل و فواید علمی که موجب می‌شود ، برهنه خوابیدن، احساس بهتری به شما بدهد ، این است که ، در این زمان بدن شما ماده شیمیایی آزاد می‌کند که احساس شادی و عاشقانه بین شما و همسرتان را افزایش می‌دهد و موجب افزایش صمیمیت عاشقانه بین شما می‌شود.

تماس پوست به پوست موجب ترشح هورمون‌های ضد افسردگی خاصی می‌شود که شما را خوش اخلاق می‌کند. علاوه بر فواید لخت خوابیدن بر بهبود زندگی عاشقانه شما ، مزایای دیگری مانند مقابله با عفونت، احساس خستگی کمتر و بهبود وضعیت کمر دارد.

لباس زیر مردانه تنگ اثرات مضری مانند کاهش میل جنسی، تعداد اسپرم و تحریک جنسی و لباس زیر زنانه تنگ نیز اثرات مضری مانند عفونت قارچی دارد. به خاطر این اثرات مضری که این لباس‌ها دارند، بهتر است لااقل موقع خواب بدون این لباس‌ها و با آرامش و راحتی بیشتر بخوابید.

البته در نظر داشته باشید که افرادی که دچار اختلالات خوابی مانند راه رفتن در خواب هستند ، بهتر است از فواید لخت خوابیدن و … اجتناب کنند.

برهنه خوابیدن

طبق مطالعه اخیری که انجام شده است ، بدن برای به خواب رفتن نیازمند یک درجه حرارت خاص است. در زمان لخت خوابیدن ، بدن راحت تر به آن درجه حرارت می‌رسد و درجه حرارت یک نقطه از بدن شما به سرعت در سراسر بدنتان منتشر می‌شود و شما به سرعت به خواب می‌روید.

این مطالعه همچنین نشان داد که تنظیم درجه حرارت بدن در بستر به طور قابل توجهی به شما کمک می‌کند که خواب عمیق‌ و طولانی‌تری داشته باشید.

سرمای طبیعی درجه حرارت طبیعی بدن شما در طول شب، به کاهش سطح کورتیزول کمک می‌کند. سطح بالای کورتیزول باعث افزایش اشتهای شما به خوردن غذاهایی می‌شود که منجر به افزایش چربی شکم می‌شوند.علاوه بر این موارد خواب طولانی‌تر موجب افزایش میزان متابولیسم و هضم غذا می‌شود.

از فواید لخت خوابیدن (نپوشیدن لباس‌های تنگ) ، افزایش گردش خون و مزیتی خوب برای قلب، عضلات و عروق خونی و اکسیژن رسانی به اندام‌ها است.

از فواید لخت خوابیدن ،افزایش ترشح هورمون‌هایی مثل ملاتونین که این هورمون ، در صدر هورمون‌های ضد پیری قرار دارد.

تماس پوست به پوست با شریک زندگی‌تان می‌تواند موجب افزایش ترشح اکسی توسین در بدن شود. اکسی توسین هورمون احساس خوب است ، که برای ارگاسم و پاسخ‌های جنسی مورد نیاز می‌باشد و در عین حال با استرس و افسردگی مقابله می‌کند.

زمانی که مدت طولانی را لخت هستید ، پوست خودتان را بیشتر حس می‌کنید و احساس شادابی و جذابیت بیشتری دارید . این احساس موجب افزایش اعتماد به نفس در شما می‌شود.

زمانی که تمام نواحی پوست شما ( به خصوص اندام تناسلی ، زیر بغل و پا) هوا می‌خورد ، احتمال ابتلا به بیماری‌های پوستی در شما کاهش می‌یابد.

ویدیو آموزشی درمان عفونت ریشه دندان

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دیدگاه تان را بنویسید