|
کدخبر: 441 ارسال به دیگران پرینت

فوری/زن تهرانی زیر دوش آب به قتل رسید|موضوع چی بود؟

قتل زیر دوش آب/ مقصر این حادثه کی بود؟

قتل/به پلیس رباط کریم خبر رسید زن جوانی به نام رویا در خانه پدری‌اش با ضربه های چاقو همسرش به قتل رسیده است!

پلیس به خانه مورد نظر رفت و در حمام خانه با جسد خونین زن جوان روبه رو شد .پدر و برادر رویا که هراسان بودند همسر رویا به نام فرهاد را به عنوان عامل جنایت معرفی کردند.برادر رویا که در آن درگیری زخمی شده بود به بیمارستان منتقل شد و تحت درمان قرار گرفت.

یک روز از این ماجرا نگذشته بود که فرهاد ۴۰ ساله ردیابی و بازداشت شد و به قتل همسرش اعتراف کرد.

وی گفت : من و همسرم مدتها بود با هم اختلاف داشتیم .ما بچه دار نمی شدیم و سر همین موضوع اختلاف بین ما بیشتر شده بود. تا اینکه یک ماه قبل همسرم قهر کرده و به خانه پدرش رفته بود .در این یک ماه من در کاشان کار می‌کردم. بعد از پایان پروژه کاری ام در کاشان به تهران برگشتم .در مسیر بازگشت به خانه تصمیم گرفتم دنبال همسرم بروم ،با او آشتی کنم و در کنار او زندگی تازه ای را شروع کنم.

وی ادامه داد: به همین خاطر به خانه پدرزنم رفتم تا همسرم را راضی کنم سر زندگی اش برگردد. اما همسرم به محض روبه رو شدن با من شروع به فحاشی کرد .مادر و برادر های رویا نیز از او حمایت کردند. من سعی کردم آنها را قانع کنم که به رویا علاقمند هستم و می‌خواهم زندگی خوبی برایش بسازم اما رویا دست از ناسزاگویی برنمیداشت.او فحش های ناموسی به من داد و به حمام رفت .من که کنترل اعصابم را از دست داده بودم خانه بیرون رفتم و از داخل ماشینم چاقو برداشتم.من بار دیگر به خانه پدرزنم رفتم و در حمام و مقابل چشمان پدر و برادر رویا او را کشتم. در آن درگیری برادر رویا نیز زخمی شد.

قتل فجیع همسر در حمام

به دنبال اعتراف های مرد خشن و بازسازی صحنه جرم وی پای میز محاکمه ایستاد و به درخواست اولیای دم به قصاص ،پرداخت دیه و سه سال و نیم زندان محکوم شد.

حکم صادره در دیوان عالی کشور تایید شد اما اولیای دم پیگیر پرونده نشدند .به این ترتیب فرهاد هفت سال در زندان بلاتکلیف ماند .وی نامه‌ای به قضات دادگاه نوشت و تقاضای کمک کرد .

وی گفت: من هفت سال است که به خاطر عدم پیگیری اولیای دم بلاتکلیف در زندان مانده ام .من از این وضعیت خسته شده‌ام و تقاضا دارم تکلیفم زودتر روشن شود .حتی حاضرم زودتر اعدام شوم اما دیگر تحمل ندارم بلاتکلیف در زندان بمانم و هر شب کابوس ببینم.

با این درخواست پرونده به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد تا طبق ماده ۴۲۹ تکلیف مرد خشن روشن شود

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دیدگاه تان را بنویسید