|
کدخبر: 420 ارسال به دیگران پرینت

برای بهتر شدن رابطه جنسی چه کار هایی لازم است؟

چه کار هایی انجام دهیم تا شریک جنسی ما راضی باشد

«چیکار کنم خانمم بیشتر از رابطه‌جنسی لذت ببره؟»، «چیکار کنم خانمم ارضاء بشه؟»، «چطور همسرم رو از رابطه‌ جنسی  راضی نگه دارم؟»، «چرا نمیتونم خانمم رو به صورت صحیح ارضاء کنم؟ آیا مشکل از منه؟؟» شاید این سوالات در ذهن شما نیز باشد. یک رابطه جنسی لذت‌بخش، از معاشقه طولانی و دخول تشکیل شده. درواقع دخول به تنهایی کافی نیست. خانم‌ها معمولا از معاشقه بیشتر لذت می‌برند. بنابراین برای اینکه بتوانید همسرتان را از لحاظ جنسی ارضاء کنید و نیازهایش را برطرف کنید، روش‌هایی برای بهبود بخشیدن به رابطه جنسی، معاشقه درست و هیجان‌انگیز کردن رابطه جنسی‌تان آموزش ببینید. در این مقاله قصد داریم روش‌های خاص و موثر برای ارضاء خانم در رابطه، معرفی کنیم. شما نیز می‌توانید طبق علایق خودتان و همسرتان، از این روش‌ها کمک بگیرید. در بخش انتهایی مقاله، درباره مشکلات و اختلالاتی که باعث ارضا نشدن زنان و کاهش کیفیت رابطه زناشویی می‌شود، توضیح داده‌ایم.

62

روش‌های ارضاء خانم از لحاظ جنسی

معاشقه و ارضاء همسرتان، لازم نیست حتما از اتاق خواب شروع شود. اگر قبل از اینکه در خانه رابطه‌تان را شروع کنید، او را از لحاظ ذهنی آماده کنید و شور و اشتیاق را در ذهن و قلبش به وجود بیاورید، بسیار تاثیرگذارتر خواهد بود. به عنوان مثال وقتی به محل کار رسیدید، به خانم‌تان پیام بدهید:«دارم لحظه‌شماری می‌کنم که بیام خونه و بهت لذت و آرامش بدم عزیزم» یا «امشب یه سورپرایز برات دارم عشقم! آماده باش» این پیام‌ها، ذهن او را درگیر می‌کند و با ذوق و شوق، منتظر برگشتن شما به خانه می‌ماند. برای شروع، این پیام‌ها بسیار عالی هستند!

بدن همسرتان را بشناسید

کنجکاوی به خرج دهید و بدن همسرتان را کشف کنید. برای اینکه بتوانید همسرتان را ارضاء کنید، باید اطلاعات و آگاهی کافی درباره اندام او و نحوه رساندن او به اوج لذت جنسی را داشته باشید.

همسرتان را در آغوش بگیرید، ببوسید و نوازش کنید

اکثر خانم‌ها به لمس شدن، حساس هستند و از آن لذت می‌برند. بنابراین یکی از روش‌هایی که باعث لذت و ارضاء همسرتان می‌شود، نوازش کردن موها، صورت و بدن، در آغوش گرفتن و بوسیدن اوست. سعی کنید در حین رابطه جنسی نیز پوزیشن‌هایی را انتخاب کنید که امکان معاشقه بیشتر در آن باشد.

ماساژ دهید

632

با روغن‌های مخصوص ماساژ، همسرتان را ماساژ بدهید. لمس بدن و نوازش آن، هم باعث تحریک و ارضاء خانم می‌شود، و هم باعث آرامش و رفع خستگی او می‌شود. قبل از اینکه معاشقه را شروع کنید، می‌توانید ماساژ را انجام بدهید.

در اتاق خواب نیز جنتلمن باشید!

فرق بین هیجان و تنوع، و خشونت و آزار را بدانید. هرگز در حین رابطه، خشونت به خرج ندهید و آسیب روحی و روانی یا جسمانی به همسرتان نزنید. با همسرتان طوری برخورد کنید، که مثل اینکه او گلی است که نیاز به محبت، توجه و عشق دارد، و باید با او با لطافت برخورد شود.

در حین رابطه، از جملات تحریک‌کننده استفاده کنید

همانطور که به خانم‌ها توصیه می‌شود، برای ارضاء جنسی مردشان، در حین رابطه از جملات تحریک‌کننده استفاده کنند و ساکت نباشند، به مردان نیز این توصیه می‌شود. نجواها و کلمات تحریک‌کننده و جذاب، به ارضاء خانم‌ها کمک می‌کند. سعی کنید از طریق کلام در حین رابطه، بیان کنید که چقدر از نزدیکی با همسرتان لذت می‌برید. می‌توانید از عملکرد و برخی از رفتارهایش که بسیار از آنها لذت می‌برید، نیز تعریف و تمجید کنید یا بگویید:«این حرکتت عالیه، منو دیوانه می‌کنی!» این موضوع، نوعی تشویق به حساب می‌آید، که باعث می‌شود عشق‌تان عملکردش را بهتر کند و به شما نیز بیشتر و بیشتر لذت بدهد.

همسرتان را بخندانید

در حین رابطه، همسرتان را با شوخی‌های مناسب یا با قلقلک دادن، بخندانید تا استرس و اضطراب در رابطه کاهش پیدا کند و صمیمیت افزایش یابد.

لباس‌هایش را با آرامش دربیاورید

در حین اینکه لباس خانم‌تان را درمی‌آورید، از اندام او، پوست لطیفش و زیبایی‌هایش تعریف و تمجید کنید. این کار، به او اعتماد به نفس می‌دهد و او را از لحاظ جنسی و احساسی، ارضاء می‌کند.

در حمام رابطه برقرار کنید

یکی از تنوع‌هایی که می‌توانید در رابطه‌تان ایجاد کنید، این است که در حمام رابطه داشته باشید. حمام‌های دو نفره، بسیار لذت‌بخش و آرامش‌بخش هستند، و باعث افزایش عشق و صمیمیت شما می‌شود. اگر وان حمام دارید، می‌توانید از گل رز برای تزیین، و از خوشبوکننده‌ها استفاده کنید.

لباس‌های تحریک‌کننده بپوشید

لباس‌های تحریک‌کننده هم برای مردان وجود دارد و هم برای زنان. شما نیز می‌توانید لباس‌ها و پیراهن‌های تحریک‌کننده و بدن‌نما بپوشید. مخصوصا اگر اندام ورزیده داشته باشید، این لباس‌ها به شدت برای همسرتان جذاب خواهد بود.

بوی خوب بدهید

88

قبل از رابطه، حتما حمام کنید و بهتر است دندان‌هایتان را مسواک بزنید. رعایت بهداشت فردی و استفاده از عطرهای خوشبو، باعث احساس رضایت خانم می‌شود، و همچنین میل جنسی خانم را نیز بیشتر می‌کند. مسلما هیچ کسی دوست نخواهد داشت با شخصی که بهداشت فردی را رعایت نمی کند، رابطه صمیمی و نزدیکی را برقرار کند. بنابراین به تمیزی و پاکیزگی خود، اهمیت بدهید.

در مکان‌های مختلف، رابطه را برقرار کنید

نیاز نیست هر دفعه فقط در اتاق خواب رابطه داشته باشید. گاهی روی مبل، در حمام و هر جایی که این امکان وجود دارد، می‌توانید رابطه برقرار کنید. حتی می‌توانید برای شروع، به عوان مثال اگر همسرتان در حال پختن غذا در آشپزخانه است، او را در آغوش بگیرید و معاشقه را با  بوسه و نوازش، آغاز کنید. با این کار، همسرتان کم کم برای رابطه جنسی آماده خواهد شد، و همچنین از اینکه به صورت ناگهانی او را سورپرایز کردید، خوشحال خواهد شد.

از او بپرسید که چه می‌خواهد

اینکه از همسرتان بپرسید که چه می‌خواهد، چه پوزیشنی را دوست دارد و چه کار کنید تا بهتر ارضاء شود، برای او بسیار جذاب و تحریک‌کننده خواهد بود. این سوالات نشان می‌دهند که او برای شما مهم است، و شما به دنبال کشف راه‌های جدید برای عشق ورزیدن و لذت بخشیدن به او هستید.

آرام آرام پیش بروید

اگر از همان ابتدای رابطه، قصد تحریک خانم‌تان را داشته باشید و بخواهید او را سریعا به ارضاء برسانید، اشتباه است. تحریک مستقیم کلیتوریس از همان ابتدای رابطه و بدون انجام معاشقه کافی، می‌تواند بسیار دردناک باشد. بنابراین آرام آرام پیش بروید، معاشقه کنید و سپس به تحریک و رابطه جنسی بپردازید.

چرا نمی‌توانم خانمم را ارضاء کنم؟

 

وجود یک سری از مشکلات، باعث می‌شود شما نتوانید همسرتان را از لحاظ جنسی به خوبی ارضاء کنید. در ادامه مقاله، چند مورد از این مشکلات را مطرح خواهیم کرد. البته برخی از این مشکلات، مربوط به خودِ خانم است، که شما برای رفع آن نمی‌توانید به صورت کامل کمک کنید، بلکه او باید به سکس‌تراپیست مراجعه کند.

اختلال در ارگاسم

برخی از خانم‌ها به دلایلی، اختلال ارگاسم دارند. اختلال ارگاسم یعنی شخص در به ارگاسم رسیدن، دچار مشکل است یا اصلا به ارگاسم نمی‌رسد. رسیدن به اوج لذت جنسی، برای زن و مرد مهم است و باعث لذت بردن از رابطه زناشویی می‌شود. اگر ارگاسم اتفاق نیفتد، طبیعتا خانم لذت کافی را از رابطه جنسی نخواهد برد. بنابراین برای لذت بیشتر، باید ابتدا این مشکل توسط سکس‌تراپ، حل شود.

واژینیسموس

واژینیسموس به این صورت است که ورود هر گونه جسم خارجی به داخل واژن، از جمله تامپون، آلت مردانه یا سپکولوم معاینه، باعث انقباض و سفت شدن دهانه واژن می‌شود. این حالت، به دلیل انقباض غیرارادی ماهیچه‌های لگن بروز می‌کند. این حالت منجر به درد شدید می‌شود. واژینیسموس نیز یکی از دلایل عدم ارضاء و لذت جنسی زن از رابطه زناشویی است. راه حل این مساله نیز، مراجعه به سکس‌تراپ است.

استرس و اضطراب شدید

زمانی که همسرتان دچار استرس خاصی باشد، هورمون کورتیزول بیشتر ترشح می‌شود. این هورمون، هورمون‌های جنسی که باعث لذت و ارضاء شخص می‌شود را سرکوب می‌کند. بنابراین هرچقدر همسرتان استرس و اضطراب شدیدتری را داشته باشد، میل جنسی‌اش نیز کمتر می‌شود. همین امر باعث می‌شود شما نتوانید او را به خوبی ارضاء کنید.

اعتماد به نفس کم

اگر خانم اعتماد به نفس کمی نسبت به خود (مخصوصا نسبت به ظاهر خود) یا عملکرش در رابطه زناشویی داشته باشد، کمتر از آن لذت خواهد برد. اعتماد به نفس کم در رابطه جنسی، باعث خجالت بیشتر، ایجاد افکار منفی و مخربی مثل:«نکنه نتونم به شوهرم لذت بدم.»، «نکنه الآن شوهرم فکر میکنه بدنم زشته»، «نکنه در حین ارضاء شدن، رفتار خنده‌داری رو از خودم بروز بدم»، «الآن شوهرم درباره من چی فکر میکنه» و…. می‌شود. همه این موارد باعث می‌شود که خانم نتواند راحت و صمیمی در رابطه برخورد کند و کمتر لذت ببرد.

چرا رابطه جنسی خشن بین جوان ها زیاد شده است؟

زودانزالی مرد و اختلال در نعوظ

مردانی که دچار زودانزالی یا اختلال در نعوظ هستند، طبیعتا عملکرد پایین‌تری نسبت به سایر مردانی که این اختلال و مشکلات را ندارند، دارند. همین موضوع باعث کاهش کیفیت رابطه زناشویی، افزایش استرس، اضطراب و نگرانی‌های مرد و ناتوانی در به ارگاسم رساندن خانم می‌شود.

 

سخن پایانی

رابطه جنسی، یکی از مسائل مهم در زندگی مشترک است که تاثیر مستقیمی روی آن می‌گذارد. ارضاء و لذت بردن زن و مرد از رابطه زناشویی، بسیار مهم است. برای اینکه زوجین ارضاء شوند، باید مهارت‌هایی را آموزش ببینند. در این مقاله، روش‌هایی برای به ارگاسم رساندن همسرتان توضیح دادیم. روش‌هایی مثل: ارسال پیام‌های جذاب و تحریک‌کننده، شناختن بدن همسر، رعایت بهداشت فردی و سایر روش‌هایی که در مقاله توضیح دادیم، همه این موارد به ارضاء خانم کمک می‌کند، اما ممکن است شما یا همسرتان دچار مشکلاتی باشید که در انتهای مقاله به آنها اشاره کردیم. مشکلاتی مثل بالا بودن استرس و اضطراب خانم، اعتماد به نفس پایین خانم، واژینیسموس (دخول دردناک)، زودانزالی یا اختلال نعوظ در مرد که باعث اختلال در عملکرد جنسی زوجین می‌شود و در نتیجه کاهش لذت را به همراه دارد. اگر شما یا همسرتان نیز از این مشکلات رنج می‌برید، می‌توانید از سکس‌تراپیست‌های رادیو عشق کمک بگیرید. سکس‌تراپیست به شما کمک می‌کند، تا مشکلات مربوط به رابطه زناشویی‌تان را حل کنید و کیفیت آن را بهبود ببخشید.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دیدگاه تان را بنویسید