|
کدخبر: 395 ارسال به دیگران پرینت

رابطه جنسی عجیب با حیوانات(کاملا واقعی)

عجیب اما واقعی

همانطور که می دانید میل و یا تمایلات جنسی در تمامی انسان ها وجود داشته و نوعی علاقه به انجام فعالیت های جنسی می باشد . در واقع میل جنسی افراد و برطرف کردن آن یکی از اولویت های اصلی زندگی آن ها می باشد .

می توان گفت تمایلات جنسی معمول ترین رویداد در زندگی زنان و مردان به شمار می آید اما ممکن است برخی از افراد به جای اینکه به بزرگسالان میل جنسی داشته باشند ، تمایل به برقراری ارتباط با بچه ها ، مالش دیگران ، نمایش اندام تناسلی خود به دیگران و حتی برقراری ارتباط جنسی با حیوانات را داشته باشند .

شاید عجیب و غیرواقعی به نظر برسد که برخی از افراد تمایل به برقراری رابطه جنسی با حیوانات دارند اما این موضوع واقعیت دارد . متاسفانه رابطه جنسی با حیوانات نه تنها شایع شده بلکه در برخی از کشور ها آن را قانونی اعلام کرده اند .

لازم به ذکر است بدانید که رابطه جنسی با حیوانات یک نمونه از انحرافات جنسی می باشد که برخی از افراد به آن دچار هستند . رابطه جنسی با حیوانات باعث آلوده شدن گوشت حیواناتی مانند بز ، گوسفند ، گاو و غیره خواهد شد و سبب شیوع بیماری های مشترک بین انسان و حیوان خواهد شد .

از رابطه جنسی با حیوانات چه می دانید

به برقراری رابطه جنسی با حیواناتی مانند گربه ، سگ ، گوسفند ، خوک ، غاز ، الاغ ، اسب ، مار ، گاو و غیره رابطه جنسی با حیوانات یا حیوان خواهی یا زوفیلیا یا حیوان بازی گفته می شود . در واقع در پسرها رابطه جنسی بیشتر با اسب و الاغ است و در دختران با خوک و سگ می باشد .

در برخی از کشور ها طی مراسم رسمی افراد با حیوانات ازدواج می کنند و به دنبال آن رابطه جنسی نیز دارند ولی در بیشتر موارد افراد بدون ازدواج نیز با حیوانات سکس می کنند .

رابطه جنسی با حیوانات نه تنها به خود فرد آسیب وارد می کند بلکه حیوانات را نیز مورد آزار و اذیت قرار می دهد . آیا می دانید زوفیلیا چه زمانی انحراف جنسی محسوب می شود ؟ زمانی که فرد با وجود شرایط طبیعی ، خواستار رابطه جنسی با حیوانات باشد ، یعنی دچار انحرافات جنسی شده است .

لازم به ذکر است بدانید که در اغلب مواقع فرد شرایط رابطه جنسی با جنس مخالف خود را داشته اما باز هم با حیوانات سکس می کند ؛ در این جا می توان گفت فرد کاری غیر اخلاقی انجام داده است .

حالات مختلف رابطه جنسی حیوان و انسان

همانطور که گفتیم رابطه جنسی با حیوانات ، رابطه یک انسان و حیوان می باشد که دو نوع نیز دارد ، در مورد اول فرد تنها از روی کنجکاوی ، تنوع طلبی و محدودیت رابطه جنسی با جنس مخالف خود اقدام به سکس با حیوانات می کند .

در مورد دوم با وجود فراهم بودن شرایط رابطه جنسی با جنس مخالف فرد به سکس با حیوانات تمایل دارد که به آن زوفیلیا ( zoophilia ) گفته می شود که یکی از انحرافات جنسی به شمار می آید . زوفیلیا یک مشکل روانی است که نیاز به درمان دارد که متاسفانه در حال حاضر شیوع پیدا کرده است .

لازم به ذکر است بدانید در بسیاری از کشور ها به خصوص کشورهای غربی مسئله ازدواج با حیوانات همانند ازدواج انسان ها رواج پیدا کرده است به طوریکه مراسم های مختلف عروسی نیز برای ازدواج آن ها می گیرند .

امکان بارداری انسان از حیوان

برای برخی سوال بوده که آیا امکان بارداری انسان از حیوان وجود دارد؟ در جواب این افراد باید گفت خیر، زیرا DNA حیوانات با انسان ها بسیار متفاوت بوده و امکان باروری و فرزند آوری از حیوان وجود ندارد. به طور کلی تنها حیواناتی که ژن های شبیه به هم دارند مانند شیر و ببر توانایی باروری از یکدیگر را دارند.

اما اسپرم سگ ها با اسپرم انسان بسیار شبیه بوده و شاید برخی تصور کنند که انسان توانایی باروری از سگ ها را دارد، در حالی که اسپرم سگ توانایی انجام لقاح بلافاصله بعد از رابطه جنسی را ندارد. زیرا اسپرم سگ دارای نوعی کلسترول بوده که سر اسپرم را می پوشاند، جایی که اطلاعات DNA در آن جا نگهداری می شود و زمانی که اسپرم سگ نر با تخمک سگ ماده تماس برقرار می کند مواد شیمیایی از جمله منیزیم منجر به خراب شدن پوشش شده و لقاح رخ می دهد.

یکی از عواملی که می تواند منجر به اختلالات جنسی و انحرافات جنسی مثل برقراری رابطه جنسی با حیوانات شود، بلوغ زودرس است. همچنین برخی از این کودکان دچار اختلالات شخصیت نیز می شوند. زیرا رشد روانی و جسمی این افراد متناسب با سن خود نبوده در حالی که رشد روانی هر فرد از کودکی تا جوانی باید متناسب با سن وی باشد.

سوالات متداول

1- ✔️ از رابطه جنسی با حیوانات چه می دانید ؟

✔️ برخی از افراد که ممکن است مشکل نیز داشته باشند یا در خارج از کشور با حیوانات ازدواج می کنند که در متن مقاله بیشتر در مورد آن توضیح داده شده است .

2- ✔️ حالات مختلف رابطه جنسی با حیوانات چگونه است ؟

✔️ به معنای آن می باشد که فرد به حیوان تمایل داشته که در متن مقاله از دیگر حالت ها توضیح داده شده است .

3- ✔️ آیا ازدواج با حیوانات امکان پذیر است ؟

✔️ در برخی از کشورهای خارجی ممکن است که زن و یا مرد بتوانند با حیوانات ازدواج کنند که در متن مقاله بیشتر در مورد آن توضیح داده شده است .

 

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دیدگاه تان را بنویسید