|
کدخبر: 345 ارسال به دیگران پرینت

مهسا یک هفته برده جنسی دوستان نامزدش بود+جزئیات دقیق

علت اینکه مهسا به همچین کاری تن داد چه بود؟

 گزارش یک تجاوز گروهی( برده جنسی ) : مهسا دختر جوان هنگام دوستی با سعید پسر معتاد تهرانی متوجه شد که او به دلیل خرید موادمخدر از ساقی های محله ای در تهران بدهکار است. همین بدهکاری او باعث شد تا دختر جوان درگیر ماجرای شیطانی شود.

آغاز ماجرا از آنجا شروع شد که سعید پس از چند وقت دوستی با مهسا تصمیم هولناکی برای تسویه کردن بدهی هایش گرفت. پسر جوان با بدهکاران خود قرار گذاشت تا  مهسا را با شگرد های شیطانی به دخمه خلافکاران ببرد. سعید با برنامه ریزی دقیقی مهسا را به داخل دخمه خلافکاران کشاند. مهسا لحظه ای که وارد خانه شد صحنه ای را دید که فکرش را هم نمی‌کرد. چند مرد منتظر او بودند تا از مهسا به عنوان پرداخت بدهی های سعید سوءاستفاده کنند و به او تجاوز کنند.

مهسا دختر جوان که قربانی بدهی های سعید شده بود برای فرار از دخمه شیطانی خودش را به آب و آتش زد اما فایده ای نداشت.سعید با ترک کردن خانه‌ی سوداگران مرگ شرایط تجاوز به مهسا را فراهم کرد.

برده جنسی

مهسا چطور از دخمه شیطان فرار کرد

مهسا یک هفته تمام توسط ساقی های شیطان صفت مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفت. دختر جوان پس از پیدا کردن یک گوشی از تنها فرصتش استفاده کرد و شرایط خود را به پلیس اطلاع داد.

بنا بر این گزارش پلیس پس از شناسایی خانه خلافکاران موفق به دستگیری عاملان اصلی این اتفاق شد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دیدگاه تان را بنویسید