|
کدخبر: 3 ارسال به دیگران پرینت

فیلم جنجالی دستگیری سحر دوست دختر میلاد حاتمی

همسر میلاد حاتمی هم دستگیر شد.

سحر همسر میلاد حاتمی از ترکیه به اوکراین گریخت و در فرودگاه باریسپول دستگیر شد. این اشخاص میخواستند این خانوم را از مرز اوکراین برای پناهندگی به اروپا بفرستند .

بیوگرافی سحر حاتمی زن میلاد حاتمی

 سحر حاتمی بیشتر بعد از ازدواج اش با میلاد‌ حاتمی شناخته شد و البته در گذشته نیز در کلیپ های جنجالی میلاد حاتمی به عنوان دوست دختر و همین طور هم به عنوان یکی از افرادی که تحت آموزش های میلاد حاتمی بود، بارها و بارها دیده شده بود اما بعد از مدتی میلاد حاتمی تصمیم گرفتند تا رابطه عاشقانه بشوند و این رابطه عاشقانه آنها دقیقاً به مدت پنج سال به طول انجامید که باعث شد تا سحرحاتمی که بعدها به علت ازدواج با میلاد حاتمی به این نام در بین کاربران ایرانی اینستاگرام مشهور شده است شناخته بشود و توانست و تعداد زیادی دنبال کننده و فالوور را به پیج خود بکشاند.

این موضوع سبب شد تا او بتواند تبدیل به یکی از ثروتمندترین سلبریتی های زن اینستاگرامی ایرانی بشود. او در اینستاگرام دارای دو پیج است و در هر یک از پیج های خودش فعالیت های جداگانه ای دارد و توانسته تا از پیج های اینستاگرامی خود میزان درآمد بسیار بالایی را کسب بکند که این کار برای او به سادگی خوردن یک لیوان آب است

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دیدگاه تان را بنویسید