|
کدخبر: 297 ارسال به دیگران پرینت

دختر 11 ساله به دست برادر 14 ساله حامله شد+عکس دختر

دختر 11 ساله بعد از مدت ها با جلو آمدن شکمش متوجه حاملگی از طرف برادر خود شد!

زایمان دختر 11 ساله :  این دختر کوچک با نام مستعار "ایزابل " که به همراه خانواده اش در شهر مورسیای اسپانیا زندگی می‌کند هفته گذشته ناگهان دچار دل دردی شدیدی شد و مادرش با اورژانس تماس گرفت. مادر نگران به پزشک اورژانس گفت دخترش احتمالا مشکل معده جدی دارد، چون از درد به خودش می‌پیچد.

"ایزابل" بلافاصله به بیمارستان "ویرجین دو لا آریکساکا" فرستاده شد، اما پزشکان پس از معاینه فهمیدند که او در ماه‌های آخر بارداری است؛ پیش از آنکه پرستار فرصت کند تا دختر کوچک را به اتاق زایمان منتقل کند نوزاد روی تخت به دنیا آمد.

به گفته پزشک بیمارستان، حال مادر و فرزندش خوب است و پلیس و سرویس خدمات اجتماعی مورسیا در حال بررسی و شناسایی هویت پدر نوزاد هستند

این در حالی است که "ایزابل" به خاطر سن کم و بی اطلاع بودن از بارداریش هنوز در شوک به سر می‌برد و قادر به حرف زدن نیست، اما با توجه به برخی شواهد پلیس احتمال می‌دهند برادر ۱۴ ساله "ایزابل" پدر فرزندش باشد. بر همین اساس قرار است به زودی آزمایشات DNA برای اثبات این فرضیه انجام شود.

حاملگی

رییس پلیس "مورسیا" این پرونده را استثنایی خواند و گفت: باید منتظر بمانیم تا تحقیقات به طور کامل انجام وهمه چیز شناسایی و شفاف سازی شود، پس از مشخص شدن هویت پدر نوزاد، "ایزابل" نیز برای ادامه درمان به مددکار اجتماعی سپرده می‌شود.

مادرو پدر "ایزابل" که اصالتا اهل بولیوی هستند در مصاحبه با یک خبرنگار گفته اند از بارداری دخترشان بی اطلاع بوده اند و این در حالی است که اگر برادر ۱۴ ساله "ایزابل" پدر بچه باشد معلوم نیست چه مجازاتی در انتظارش خواهد بود.

گفته می‌شود سن قانونی روابط جنسی در اسپانیا ۱۶ سال است و اگر پسر و دختری که رابطه جنسی برقرار می‌کنند کمتر از این سن باشند مجازات نمی‌شوند، اما رابطه جنسی محارم با یکدیگر خود جرم جداگانه‌ای است که باید منتظر نتیجه آزمایشات ماند.

گفتنی است در سال ۲۰۱۰ نیز دختری ۱۰ ساله در بیمارستانی در اندلس یک نوزاد به دنیا آورد که جوانترین مادر اسپانیا لقب گرفت.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دیدگاه تان را بنویسید