|
کدخبر: 285 ارسال به دیگران پرینت

بهنوش بختیاری با غم بزرگ شکسته شد+عکس

پیر و شکسته شدن بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری/ «فیلم سینمایی گورکن» به کارگردانی کاظم ملایی و به تهیه‌کنندگی سینا سعیدیان، در "بیست و نهمین جشنواره‌ فیلم برکلی آمریکا" موفق به دریافت جوایز بهترین فیلم خارجی‌ زبان و بهترین فیلم از نگاه تماشاگران شد. این فیلم هفته گذشته نیز در بخش مسابقه "ششمین جشنواره‌ بین‌المللی فیلم بانکوک‌تای تایلند" به نمایش درآمد و جایزه بهترین فیلم را از این رویداد سینمایی دریافت کرد.

بهنوش بختیاری

مسال ششمین جشنواره‌ بین‌المللی فیلم بانکوک‌تای از تاریخ 25 تا 28 اکتبر با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی بصورت فیزیکال در شهر بانکوک تایلند برگزار شد. بیست و نهمین جشنواره‌ فیلم برکلی نیز به عنوان یکی از قدیمی‌ترین جشنواره‌های مستقل آمریکا، از ۲9 اکتبر تا اول نوامبر به صورت ترکیبی از رویدادهای فیزیکی و آنلاین در شهر برکلی ایالت کالیفرنیای آمریکا برگزار شد.

گورکن روایت زنی به نام سوده شریف زادگان با بازی ویشکا آسایش است که درست قبل از ازدواج مجددش دچار یک چالش سخت در زندگی شخصی‌اش می‌شود.

این فیلم هفته گذشته نیز در "بیست و هفتمین جشنواره فیلم آستین آمریکا" جایزه بهترین فیلم داستانی را از این رویداد معتبر فیلمنامه‌نویسان دریافت کرده بود.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دیدگاه تان را بنویسید