|
کدخبر: 133 ارسال به دیگران پرینت

اختلاف خانوادگی منجرب به قتل و تجاوز به این دختر بی گناه شد!

تجاوز فقط به دلیل اختلاف خانوادگی!

تجاوز/دادستان عمومی و انقلاب شهر شیراز  از دستگیری قاتل دختربچه ۱۳ ساله ای به نام مبینا در کمتر از ۲۴ ساعت در این شهرستان خبر داد و گفت: این حادثه روز ۲۸ فروردین ماه سال جاری در شیراز رخ داده است/تجاوز

تجاوز/حسن اسلامی روز یکشنبه در تشریح این خبر به رسانه ها با اشاره به اینکه قتل این دختربچه ۱۳ ساله در منزل شخصی آنها و در غیاب والدین وی رخ داده است، افزود: بنا به گفته شاهدان محلی پدر مقتول در محل کار و مادر وی نیز برای انجام امور ثبت نام این دانش آموز در مدرسه تیزهوشان در بیرون از خانه به سر می برده اند.

دختر شیرازی در خانه به قتل رسید

وی اظهار داشت: مادر این دختر بچه پس از بازگشت به منزل با جسد بی جان  و برهنه فرزند خود روبرو شده و بلافاصله با اورژانس تماس گرفته است.

 دادستان عمومی و انقلاب  گفت: پس از حضور اورژانس و به دلیل مشکوک بودن این مرگ، بلافاصله ماموران پاسگاه انتظامی رومرز و پلیس آگاهی نیز با حضور در محل و بررسی شواهد موجود، شناسایی عامل این قتل را در دستور کار قرار دادند و در کمتر از ۲۴ ساعت موفق به شناسایی و دستگیری وی شدند.

اسلامی با اشاره به این مطلب که قاتل در مراجع قضایی به قتل و تجاوز این دختربچه اعتراف کرده است، تصریح کرد: قاتل ۳۱ ساله این جنایت ، در اعترافات خود انگیزه این قتل را اختلاف با والدین مقتول ذکر کرده است.

وی یادآور شد: جسد این دختربچه برای مشخص شدن علت قتل و انجام بررسی های تخصصی مورد نیاز به پزشکی قانونی منتقل شده است

اختلاف خانوادگی منجرب به تجاوز به این دختر بی گناه شد!

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دیدگاه تان را بنویسید